عابدزاده: مردم مصیبت‌دیده‌ کمک لازم دارند نه وعده

یکی، دو روز بعد از زلزله بم در دی ماه سال 82 احمدرضا عابدزاده در حد توانش وسایل مورد نیاز زلزله زدگان را تهیه و بار بلیزر معروفش کرد و پس از ساعت ها رانندگی در میان مردم مصیبت دیده حاضر شد و چند روز هم در بم کنار مردم ماند ......

یکی، دو روز بعد از زلزله بم در دی ماه سال 82 احمدرضا عابدزاده در حد توانش وسایل مورد نیاز زلزله زدگان را تهیه و بار بلیزر معروفش کرد و پس از ساعت ها رانندگی در میان مردم مصیبت دیده حاضر شد و چند روز هم در بم کنار مردم ماند.

عقاب آسیا این روزها در آمریکا مشغول فعالیت است.

*شنیدید دوباره در ایران زلزله آمده است؟

بله، متأسفانه این خبر بسیار تلخ را شنیدم. کشور ما زلزله خیز است. در سالیان گذشته زلزله های شدیدی در طبس، بوئین زهرا، رودبار و منجیل، آوج، بم، ورزقان و شهرهای دیگر کشورمان رخ داده و جان هزاران هموطن ما را گرفته و میلیون ها نفر را عزادار کرده است. به نوبه خودم با مردم استان کرمانشاه و همه مصیبت دیدگان ابراز همدردی می کنم. مسلماً اگر ایران بودم الان صدای مرا از کرمانشاه می شنیدید.

*مردمی بودن عابدزاده ثابت شده و همه می دانند اگر در ایران بودید می رفتید کرمانشاه.

نظر لطف شماست. مردم غرب کشور سال ها درگیری جنگ تحمیلی بودند. مردم خونگرم، با غیرت و سختکوشی هستند و حالا هم زلزله رخ داده و امیدوارم خیلی زود امکانات کافی برایشان فراهم شود. آرزو می کنم ۲ هفته دیگر که تب زلزله حداقل در اخبار فروکش می کند یادمان نرود چه بر سر هموطنان مان آمده است. در آستانه فصل سرما هستیم و خواهش می کنم امکانات خوبی برای این مصیب دیدگان فراهم شود. مردم مصیبت دیده ایران زمین نیازمند وعده نیستند به خانه، مدرسه، درمانگاه و... نیاز دارند. وظیفه همه ایرانیان اعم از مسئولان و مردم است که به وظیفه اخلاقی شان بپردازند. خدا کند 2، 3 ماه دیگر فراموش نشود هموطنان مان در غرب کشور چه وضعیت سختی تجربه کرده و چه شرایطی دارند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال