عابدینی کجاست و چرا فدراسیون را رها کرده است؟

سؤالی که این روزها مطرح می شود این است که سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال به چه دلیل به قول خودش کار را رها کرده است ......

سؤالی که این روزها مطرح می شود این است که سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال به چه دلیل به قول خودش کار را رها کرده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: زمانی که مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد، یکی از انتخاب هایش برای همکاری امیر عابدینی بود. آن زمان حتی بحث دبیرکلی او مطرح شد اما در نهایت تاج او را به عنوان سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون انتخاب کرد تا از این طریق برای فدراسیون درآمدزایی شود.

عابدینی روز گذشته در گفت وگو با تسنیم اعلام کرد که «باید از من بپرسند که چرا یک ماه است فدراسیون را رها کرده ام. من رفتم که نباشم، رفتم که در این برخوردها و خاله زنک بازی های فدراسیون حضور نداشته باشم. واقعاً نمی توان این رفتارها را تحمل کرد.»

عابدینی توضیحات بیشتر در این زمینه را به بازگشتش به ایران موکول کرد اما اکنون باید به این موضوع پرداخته شود که او در مدتی که بوده چه درآمدزایی داشته است؟ انتقادهای عابدینی از تاج به جای خود، اما او هم باید درباره عملکرد خودش پاسخ دهد. چرا قرارداد اسپانسر تیم های ملی با آدیداس به جایی نرسید، آن هم در شرایطی که بارها از نزدیک شدن به عقد قرارداد با این شرکت صحبت شده بود. عابدینی که به گفته خودش کار را رها کرده باید بگوید چرا بدون استعفا از سمت خودش، کار را رها کرده و رفته است؟

شاید کمتر کسی در فوتبال باشد که نداند حضور عابدینی در فدراسیون فوتبال در دوره های مختلف به جهت این بوده که فدراسیون فوتبال از انتقادهای تند وی در امان باشد رویه ای که کفاشیان در مورد وی اتخاذ کرد و مهدی تاج نیز به آن پایبند بوده است و حال باید دید که اظهارات جدید سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون وی را از تیغ انتقادات تند درون فدراسیون در امان خواهد کرد یا خیر. انتقادها از تاج به جای خود اما عابدینی هم باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال