عابر بانک در راه پرسپولیس

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت خبر استعفای علی اکبر طاهری شاید برای تعدادی از هواداران این تیم علی الخصوص لیدرهای باشگاه پرسپولیس بسیار ناراحت کننده بود اما بعضی از بازیکنان پرسپولیی نظیر محسن مسلمان؛ فرشاد احمدزاده، علی علیپور، محمد انصاری و احمد نوراللهی زیاد از این قضیه ناراحت نشدند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – خبر استعفای علی اکبر طاهری شاید برای تعدادی از هواداران این تیم علی الخصوص لیدرهای باشگاه پرسپولیس بسیار ناراحت کننده بود اما  بعضی از بازیکنان پرسپولیی نظیر محسن مسلمان؛ فرشاد احمدزاده، علی علیپور، محمد انصاری و احمد نوراللهی زیاد از این قضیه ناراحت نشدند. این دسته از بازیکنان پرسپولیس چند روز قبل شام مشترکی را با حسین هدایتی صرف کردند و منتظر یک فرصت مناسب بودند تا این موضوع را رسانه ای کنند. وقتی خبر استعفای طاهری روی سایت های خبری دیده شد بازیکنان نامبرده در یک اقدام هماهنگ صفحات اینستاگرام خود را به عکس مشترک شان با هدایتی اختصاص دادند. عکسی که دلخوری شدید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را هم به همراه داشت.

بازیکنان شاکی از عقب افتادن مطالبات خود

اینکه چرا باید بازیکنان نامبرده اقدام به این کار کنند دلیلش بر می گردد به عقب افتادن مطالبات آنها از باشگاه پرسپولیس که هیچ امیدی به حل این موضوع توسط مدیران فعلی پرسپولیس هم نیست. سرخپوشان حتی هنوز پیش قرارداد های خود را هم از باشگاه شان نگرفته اند و تا الان هم اگر سکوت کرده اند به خاطر شرایط حساس پرسپولیس و خطر حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا است. چه بسا اگر ملی پوشان پرسپولیس هم در اردوی این تیم نبودند همگی آنها در ضیافت شام هدایتی شرکت می کردند.

ماجرای شام هدایتی چه بود؟

وقتی در برنامه نود مشخص شد پول هایی که حسین هدایتی برای فسخ قرار داد مهدی طارمی با باشگاه ریزه اسپور در جاهای دیگری هزینه شده است، هدایتی ضیافت شامی را به همراه علی پروین و دیگر پیشکسوتان پرسپولیس تدارک دید. در این ضیافت هدایتی مصاحبه تندی هم علیه مسئولان فعلی باشگاه پرسپولیس انجام داد که چرا با او صداقت نداشته اند. هدایتی در این ضیافت یکی دو پیشکسوت پرسپولیس را مامور می کند تا با بازیکنان این تیم تماس گرفته و آنها را به  مراسم شام دعوت کند. پیشکسوتانی هم که به بازیکنان نامبرده تماس می گیرند به آنها اعلام می کنند؛ «هدایتی قرار است به زودی رئیس هیات مدیره پرسپولیس شود و بهروز منتقمی را هم مدیرعامل کند. در واقع او می آید تا مشکلات مالی تیم را حل کند.» بازیکنان هم پاسخ مثبت به دعوت هدایتی داده و در ضیافت شام او شرکت می کنند. در واقع سرخپوشان با عابربانک وق می دهند که همه جوره او را حمایت خواهند کرد.

 آمادگی نژادفلاح برای بازگشت

علی اکبر نژادفلاح که توسط هدایتی به پرسپولیس آمد و برانکو را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرد بسیار مشتاق است تا دوباره به سمت قبلی اش در پرسپولیس برگردد. در واقع اگر منتقمی به هر دلیل حاضر نشود جای طاهری بیاید آن وقت نژادفلاح این آمادگی را دارد تا جانشین او شود.

روزنامه هفت صبح

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال