عادت تکراری استقلال؛ امید به بال راست

ستاره اینروزهای استقلال وریا غفوری است. بازیکنی مانند ستارههای سالهای ا ......

ستاره این‌روزهای استقلال وریا غفوری است. بازیکنی مانند ستاره‌های سال‌های اخیر از جناح راست آبی‌ها.

شفر در ابتدای حضورش در استقلال وعده داده بود که یکی از تغییراتش دراین تیم این باشد که اتکای تیم را از سانتر از راست برداشته و روش‌های دیگر گلزنی را در استقلال ایجاد کند. شفر تا حدود زیادی توانسته به این وعده‌اش عمل کند اما استقلال او همچنان یک شباهت با استقلال تمام این سال‌های اخیر داشته است.

استقلال شاید دیگر فقط به سانترهای خسرو متکی نباشد اما همچنان تیمی است که به جناح راستش متکی است. آنها حالا ستاره جدیدی به نام وریا غفوری پیدا کرده اند. مدافع ملی‌پوش استقلال که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و  موفق شد پاس گل اول تیمش را بدهد. وریا با ورودش به زمین مثل همیشه با حرکات پا به توپ و سرعتی خود جان تازه ای به استقلال داد. گل دوم استقلال هم روی پاس خسرو حیدری به دست آمد تا درخشش جناح راست استقلال در این بازی هم تکمیل شود. این اتفاقات در حالی افتاد که شفر با فریادهایش کنار زمین به خصوص بعد از گل نشان می‌داد که کاملا از عملکرد زکی‌پور و جناح چپ تیمش ناراضی است.

استقلالی‌ها که نگران بودند با بالارفتن سن خسروحیدری، جناح راست تیمشان هم تضعیف شود حالا با ستاره‌ای به نام وریا که هم گل می‌زند و هم پاس گل می‌دهد و هم در دفاع عملکرد خوبی دارد هیچ نگرانی ندارند.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال