عارف غلامی: تلاش می کنم شرایط تیمی را در نظر بگیرم

عارف غلامی، مدافع تیم فوتبال استقلال با حضور در هیات فوتبال قرارداد خود را رسما ثبت کرد و پس از آن صحبت هایی را در خصوص این تیم مطرح کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، عارف غلامی در خصوص شرایط تیم استقلال گفت: یک ماه می شود در خدمت باشگاه استقلال هستیم، با تیم شروع خوبی داشتیم و امروز هم قرارداد هایمان ثبت شد و امیدوارم لیگ هم خیلی زودتر شروع شود و از همان شروع لیگ امتیازها را جمع کنیم تا به خواسته های هواداران و کادرفنی برسیم.

عارف غلامی درباره تغییر پست در استقلال عنوان کرد: راستش این که پست اصلی من را شما می دانید، در تیم ملی امید و جوانان هم دفاع وسط بازی کردم، یک جاهایی هم نیاز بوده من دفاع راست بازی کردم در سپاهان هم همینگونه بوده است. الان برای کمک کردن به استقلال آمده ام و تلاش می کنم شرایط تیمی را در نظر بگیرم و شرایط فردی مهم نیست. سرمربی این خواسته را از من داشته و امیدوارم این کمک اول به تیم باشد و سپس به کمک به خودم. مطمئنا تمام تلاشم را می کنم در این پست که آقای استراماچونی به من اعلام نیاز کردند. فکر میک نم این موضوع مقطعی باشد اما هرچیزی که سرمربی از من بخواهد را انجام می دهم.

 

بیشتر بخوانید:

صحبت های سینا خادم پور پس از عقد قرارداد با استقلال

تگ ها


باشگاه استقلال عارف غلامی ثبت قرارداد بازیکنان استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال