عاشری: سرپرست فدراسیون چیزی از بوکس نمی‌داند

......

 

محمد عاشری  در خصوص شرایط فعلی این رشته عنوان کرد: متاسفانه سرپرستی برای فدراسیون گذاشته اند که خیلی خوب کار نکرده است. وی در حالی جبهه گیری کرده است که نیازی به این کار نبود. احتمالا شاید فکر می کند هرکس قبلا در فدراسیون پستی داشته، علیه وی کار کرده است.

وی افزود: افشین داوری اردوها را تعطیل کرد و قرار شد بعد از دو سه هفته شرایط بهتر شود که این اتفاق نیفتاد. متاسفانه سرپرست با غرض ورزی یارگیری می کند و بدون هیچ دلیل منطقی دست به تغییرات می زند. فکر می کنم ایشان به عنوان سرپرست حق این کارها را ندارد ولی نمی دانم با چه قانونی این چنین رفتار می کند.

مربی تیم ملی و قهرمان سابق بوکس در پاسخ به این سوال که آیا شما دیداری هم با آقای داوری داشته اید؟ گفت: همان روزهای اول دیداری داشتم که اصلا برخورد خوبی با من نداشتند و موضع گیری کردند. ایشان از بوکس اطلاعاتی ندارد و چیزی نمی داند. او به ما که سالها در این رشته از همه چیز خود گذشته ایم می گوید شما بوکس را عقب انداخته اید! داوری حرف های عجیب و غریبی زد که آنها را متوجه نمی شدم. او جبهه گیری کرد و وقتی دوباره خواستم وی را ببینم گفت وقت ندارم با شما صحبت کنم!

عاشری در پاسخ به این سوال که شما خودتان یکی از همراهان همیشگی احدی در تیم ملی بودید آیا با سرمربیگری وی مخالف هستید؟ تصریح کرد: احدی نباید هم از بوکس دور شود. او مربی پرکاری بوده و همیشه کمک کرده است و گهگاه هم به وی بی محبتی شده است. احدی باید در کنار تیم باشد اما اینکه در این حالت و در آستانه انتخابات به تیم بپیوندد هم برای خودش، هم برای بوکس و هم برای داوری خوب نیست.

وی افزود: مربی کوبایی کارش را ادامه می داد و بعد رئیس جدید با سلیقه خودش سرمربی جدید را انتخاب می کرد. «خیمنز» خوب کار می کرد و مشکل خاصی جز کمبود منابع و امکانات وجود نداشت.

مربی تیم ملی بوکس در خصوص کمیته فنی فدراسیون عنوان کرد: کمیته فنی ما همیشه مشکل داشته اما الان افتضاح است. متاسفانه رزومه همه افراد مشخص است ولی در کمیته فنی به این موارد توجهی نشده است.

عاشری در مورد عادلانه بودن انتخابات فدراسیون بوکس عنوان کرد: مسلما شرایط عادلانه نیست. از همه جوانب شرایط به نفع «داوری» است و این قدر از ایشان بد می بینم که اصلا دوست ندارم چنین موضع و موقعیتی را در بوکس شاهد باشم. من مدیریتی در کار داوری ندیدم و شاید برخی افراد تنها به فکر منافع شخصی خودشان هستند که در کنار او می باشند. مظاهری، احدی و ... از دوستان ما هستند اما بحث این است که این افراد باید به درستی، در زمان درست و سرجای خود انتخاب شوند.

 

 

تگ ها


اخبار روز بوکس