عاشق یوونتوسم ولی باید به پلیس زنگ می زدم

همسایه وستون مک کنی در مورد میهمانی جنجالی این بازیکن و واکنش پلیس صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اوایل هفته پیش روزنامه ایتالیایی La Stampa گزارش داد پائولو دیبالا و آرتور ملو به همراه تعدادی دیگر  در یک مهمانی در خانه وستون مک کنی در تورین شرکت کرده اند و این ماجرا تا آنجا بالا گرفت که پلیس در مکان پارتی حضور یافت.

در حال حاضر اجتماعات بزرگ باتوجه محدودیت های ناشی از سرایت  COVID-۱۹ در ایتالیا ممنوع است و از ساعت ۱۰ شب تا ۵ صبح در این کشور منع رفت و آمد شبانه برقرار است.

در واقع این همسایه مک کنی بود که به پلیس زنگ زد و گزارش تخلف داد.

او در مصاحبه با کوریره دلا سرا گفت:« فکر نمی کنم که فوتبالیست مشهور بودن به هیچکس این امتیاز را بدهد تا قوانین و پروتوکل ها را زیر پا بگذارد. هیچ فرقی بین آنها با مردم عادی وجود ندارد.

حوالی ساعت ۲۲.۳۰ بود که دیدم ماشین های زیادی اطراف خانه مک کنی پارک کرده اند و تعداد زیای بدون ماسک به سمت خانه او می روند. حتی یک مرسدس بنز با پلاک اسپانیا در میان ماشین ها بود. چون ضد قوانین بود، به پلیس زنگ زدم و گزارش دادم.

من عاشق یوونتوس هستم و هیچ مشکل شخصی هم با مک کنی ندارم ولی وظیفه ام بود که این تخلف بزرگ را گزارش می دادم. حالا می گویند فقط ۱۰ نفر در میهمانی بوده اند اما دروغ است چون تعداد خیلی بیشتر از اینها بود. هر فوتبالیستی به شادی و میهمانی نیاز دارد ولی نه در این اوضاع و احوال. بهتر است مک کنی و مابقی تمرکزشان فقط روی فوتبال باشد.»

لازم به ذکر است که هر سه بازیکن از سوی باشگاه یوونتوس جریمه شده اند و از فهرست دربی تورین نیز خط خوردند.

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال