عاقبت تلخ یک مصاحبه/ تنبیه انضباطی عالیشاه تا چه زمان ادامه دارد؟

عالیشاه پس از مصاحبه اعتراضی خود پس از بازی با پیکان از لیست پرسپولیس برای بازی با الاهلی خط خورد....

عالیشاه پس از مصاحبه اعتراضی خود پس از بازی با پیکان از لیست پرسپولیس برای بازی با الاهلی خط خورد.

کاپیتان سوم پرسپولیس پس از مصاحبه اعتراضی خود از لیست پرسپولیس برای بازی با الاهلی کنار گذاشته شد.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از یک نیم‌فصل حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس، امید عالیشاه این روزها جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس ندارد. کاپیتان سوم سرخ‌ها که در نیم‌فصل نخست تنها 3 بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود و به جز یک بازی که به عنوان بازیکن ذخیره به زمین رفته بود در سایر بازی‌ها در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار داشت با آغاز نیم‌فصل دوم و اضافه شدن چند بازیکن جدید به مرور از ترکیب اصلی پرسپولیس خارج شد و حال نیز با تصمیم انضباطی برانکو در لیست سرخ‌ها برای بازی با الاهلی جایی ندارد.
عالیشاه در نیم‌فصل دوم در بازی با سپیدرود (جام حذفی) و پدیده (لیگ) در ترکیب اصلی بود، هر چند بازی با فولاد را از روی نیمکت آغاز کرد. وی در چهارمین بازی نیم‌فصل دوم سرخ‌ها مقابل استقلال خوزستان در ترکیب اصلی بود و در بازی با پدیده در زمان‌های اضافه به ترکیب اضافه شد. بازی با نفت مسجدسلیمان در هفته نوزدهم لیگ آخرین حضور عالیشاه در ترکیب اصلی پرسپولیس بود و وی پس از این بازی 4 بازی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را به دلیل مصدومیت از دست داد. در بازگشت از مصدومیت، عالیشاه 17 دقیقه در بازی با سپیدرود در هفته بیست و دوم لیگ بازی کرد با این حال وینگر باتجربه پرسپولیسی‌ها در نخستین بازی این تیم در سال 98 در دربی تهران شانس بازی پیدا نکرد و برانکو ترجیح داد از محسن ربیع‌خواه به عنوان تعویض سوم استفاده کند. 4 روز بعد از آن دیدار، پرسپولیس مقابل پیکان به میدان رفت و در روزی که ترابی و رفیعی در ترکیب اصلی قرار نگرفته بودند و نوراللهی نیز در اوایل نیمه دوم از زمین بازی خارج شد باز هم شانس بازی پیدا نکرد و این بار سعید کریمی جوان به وی ترجیح داده شد تا کاپیتان سوم سرخ‌ها پس از بازی به طور علنی به وضعیت بازی کردن خود معترض شود.
اعتراضی که پیش از سرباز شدن وی در لیگ پانزدهم شاهد آن بودیم و حال تبعات آن خط خوردن وینگر 26 ساله پرسپولیس از لیست بازی آسیایی این تیم با الاهلی است. برانکو امروز صراحتا دلیل خط خوردن عالیشاه از لیست این دیدار را مصاحبه پس از بازی وی اعلام کرده و باید دید تنبیه انضباطی وی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. سرمربی کروات سرخ‌ها پیشتر بازیکنانی چون مسلمان، رضاییان و حتی طارمی را به دلایل مشابه از پرسپولیس کنار گذاشته با این حال بعید است عالیشاه با نخستین مصاحبه در مسیر خروج از جمع سرخ‌ها قرار بگیرد. این اتفاق در حالی رخ داده که پرسپولیس در 45 روز 11 بار باید به میدان برود و تداوم غیبت بهترین گلساز نیم‌فصل نخست فصل جاری در روزهای پرتراکم پیش رو برای پرسپولیس نیز دردسرساز خواهد شد.