عالمیان: به دنبال هت‌تریکِ حضور در المپیک هستم

ملی‌پوش تنیس روی میز ابراز امیدواری کرد که بتواند یک قهرمانی دیگر را در لیگ برتر به همراه تیم جدیدش کسب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ وی افزود: باید از فدراسیون تنیس روی میز، حمیدرضا صابری سرپرست و مدیر فنی این تیم و احسانی‌مهر مالک باشگاه تشکر کنم که در جهت حمایت از ملی‌پوشان قدم برداشته‌اند. در  سال‌های گذشته حمایت خوبی از جانب تیم پتروشیمی داشتیم و خوشحالم که امسال چنین اتفاقی توسط یک تیم خصوصی رخ می‌دهد.

ملی‌پوش تنیس روی میز عنوان کرد: حضور چنین تیم‌هایی در لیگ برتر برای رشته تنیس روی میز بسیار خوب است و نیاز به حضور بخش خصوصی احساس می‌شود. متاسفانه شرایط کنونی با توجه به شیوع ویروس کرونا جالب نیست و ورزشکاران درآمد زیادی ندارند. وسایل و تجهیزات به شدت گران شده و حضور تیم‌هایی همچون فراسنج به ورزشکاران انگیزه می‌دهد.

عالمیان با بیان اینکه مبلغ قراردادش راضی کننده است، درباره اینکه شنیده می‌شود مشکل بیمه‌اش نیز حل شده گفت: این مسئله به همراه شغل همیشه یکی از دغدغه‌هایم بوده، چرا که به هر حال عمر دوره قهرمانی بالاخره به پایان می‌رسد و پس از آن نیاز داریم که شرایط خوبی را در زندگی شخصی داشته باشیم. خوشبختانه با صحبت‌هایی که با مسئولان فراسنج داشته‌ام، مشکل بیمه من و برادرم نیما حل شده و دیگر از این بابت دغدغه‌ای نخواهیم داشت.

وی درباره آخرین وضعیت تمرینات گفت: تمرینات خوبی را به همراه نیما در فرانسه داریم و شرایط‌مان هم خوب است. اینجا هم با توجه به شیوع کرونا، پروتکل‌های بهداشتی به دقت زیادی رعایت می‌شود و ما هم مراقب هستیم تا دچار مشکل نشویم.

ملی‌پوش تنیس روی میز درباره عدم برگزاری اردوی تیم ملی و ارتباطش با سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: شیوع کرونا باعث شده که وضعیت اردوها نامشخص باشد. واقعاً وضعیت خطرناکی را شاهد هستیم و اگر غفلت شود، ممکن است منجر به ابتلای ملی‌پوشان به کرونا شود. درست است که هنوز اردویی تشکیل نشده، اما با جمیل لطف‌الله‌نسبی در ارتباط هستیم و او هر روز وضعیت ملی‌پوشان از جمله من را پیگیری می‌کند.

عالمیان که سابقه حضور در المپیک‌های ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو را دارد، درباره شانس کسب سهمیه بازی‌های ۲۰۲۰ توکیو گفت: شیوع کرونا باعث شده که برگزاری مسابقات انتخابی در هاله‌ای از ابهام باشد. با این وجود دوست دارم یکبار دیگر به المپیک بروم و در این خصوص هت‌تریک کنم.

بیشتر بخوانید:

حضور نوشاد عالمیان در فصل جدید لیگ تنیس روی میز قطعی شد

برگزاری مسابقات تنیس به زمان دیگری موکول شد

 

 

تگ ها


تنیس روی میز نوشاد عالمیان