عالمی به مدال گفت: باقری گل می زند و نادیده گرفته می شود!!

پیشکسوت استقلال از اینکه روح الله باقری هر زمانی که بازی می کند، گل می زند و باز هم نادیده گرفته شده و نیمکت نشین می شود ابراز تعجب کرد ......

پیشکسوت استقلال از اینکه روح الله باقری هر زمانی که بازی می کند، گل می زند و باز هم نادیده گرفته شده و نیمکت نشین می شود ابراز تعجب کرد ...

پیشکسوت استقلال از اینکه روح الله باقری هر زمانی که بازی می کند، گل می زند و باز هم نادیده گرفته شده و نیمکت نشین می شود ابراز تعجب کرد.

به گزارش خبرنگار مدال، ایمان عالمی پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شرایط این تیم بعد از بازی با استقلال خوزستان به خبرنگار مدال گفت:
بازی و نتیجه استقلال خوب بود. جالب است که روح الله باقری هر زمانی که بازی می کند، گل می زند اما باز نادیده گرفته می شود! این بازیکنان باید بیایند و خودشان را نشان بدهند ولی این استقلال نمی تواند خودش را در لیگ قهرمانان آسیای امسال مطرح کند. استقلال خوزستان نیز شرایط نابسامان و مربی تعویضی داشت و به نظر من استقلال کار خاصی نکرد اما به هر حال مهم نتیجه و سه امتیاز است که کسب شد و امیدمان به آینده است. تا کنون مورد خاصی را در روند تیمی استقلال که تماشاگر را به وجد بیاورد ندیدم و این تیم کماکان استقلال گونه بازی نمی کند.

عالمی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم با جذب بازیکنان جدید در نیم فصل، دوباره بهانه هایی از قبیل اینکه بازیکنان جدید باهم هماهنگ نیستند نشنویم! اگر بازیکنان مناسب حال استقلال جذب شود و تمرینات خوبی برگزار شود، استقلال انقدر بزرگ است که وقتی روی غلتک بیفتد همه موانع را از سر راه بردارد و به موفقیت نزدیک شود. در تاریخ این باشگاه بارها این اتفاق افتاده است.

پیشکسوت استقلال درباره گروه سخت این تیم در آسیا گفت: وقتی به عنوان قهرمان جام حذفی راهی لیگ قهرمانان شویم باید به گروه سختی بخوریم. سال گذشته توانستیم از این مرحله به سلامت عبور کنیم ولی بستگی دارد به اینکه ببینیم آیا حریفان ما نیز مانند ما در نقل و انتقالات ضعیف عمل کردند یا خیر. اما من همیشه برای استقلال در آسیا شانس صعود و حتی رسیدن به فینال را قائل هستم. امیدوارم که مدیران بتوانند نفرات قوی با کیفیت مناسب جذب کنند.

عالمی درباره شایعه جدایی تبریزی و حیدری نیز عنوان کرد: من بعید می دانم این اتفاق بیفتد. خسرو سالیان سال است که مال استقلال است. شاید تبریزی به دلیل آینده فوتبالیش برود اما خسرو را بعید می دانم. در هر صورت هر بازیکنی که دلش با استقلال نباشد اگر برود بهتر است چون ملاک بازی در این تیم فقط پول نیست و بازیکنان باید از دل و جان مایه بگذارند.

تگ ها


مصاحبه‌های اختصاصی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال