عالیشاه به کدام کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس می‌رود؟

باشگاه پرسپولیس هنوز اعضای کمیته انضباطی خود را برای رسیدگی به تخلفات اعضای این تیم تعیین نکرده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از غیبت امید عالیشاه در جلسه تمرینی جمعه گذشته این تیم قبل از بازی با صنعت نفت آبادان وی را از جمع هم تیمی‌های خود برای حضور در اردو خط زد تا شانسی برای بازی کردن در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر نداشته باشد.

عالیشاه که به دلیل اعتراض به حضور در جمع ذخیره‌های پرسپولیس با گل محمدی مشکل پیدا کرده در اختیار کمیته انضباطی این باشگاه قرار گرفته است.

کاپیتان دوم سرخپوشان پایتخت در حالی در اختیار باشگاه قرار گرفته است که هنوز خبری از انتخاب اعضای کمیته انضباطی توسط جعفر سمیعی مدیرعامل سرخ‌ها نیست.

پیش از این مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس کمیته‌ای سه نفره را برای رسیدگی به تخلفات اعضای تیم در نظر گرفته بود که با رفتن او و جدایی مهرداد هاشمی و استعفای علی رغبتی نیاز به تعیین افراد جدید از سوی مدیرعامل جدید سرخ‌هاست.

تیم فوتبال پرسپولیس، ساعت ۱۶:۲۰ امروز با صنعت نفت آبادان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند. این دیدار همچون سایر بازی‌های فوتبال باشگاهی کشور به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دلیل کنار گذاشتن امید عالیشاه از سوی سرمربی پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس خط خوردن عالیشاه را تایید کرد

 

 

تگ ها


باشگاه پرسپولیس کمیته انضباطی فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال