عالیشاه: خوشحالم که قرارداد بستم/بحثم با پرسپولیس مالی نبود

امید عالیشاه پس از تمدید قرار داد گفت: خوشحالم که قرارداد بستم و فایده‌ای ندارد درباره پیشنهاد صحبت کردن....

به گزارش مدال، عالیشاه پس از خروج از باشگاه پرسپولیس در خصوص تمدید قراردادش تشریح کرد: قرار بود تا یکشنبه به نتیجه نهایی برسیم و این که با صحبت هایی که با آقای عرب داشتم دو ساله تمدید کردم و امیدوارم در این دو سال همه جوره در خدمت تیم باشم و مثمرثمر باشم.
 
کاپیتان سوم سرخ همچنین گفت: بحث بحث مالی نبود، صحبت کردن از پیشنهادها منت  گذاشتن نبود یک بحث کلی بود و مجموعا امروز به توافق رسیدیم و امیدوارم این دو سال بتوانم کمک کنم.
 
وی افزود: خوشحالم که قرارداد بستم و فایده ای ندارد درباره پیشنهاد صحبت کردن.
 
عالیشاه راجع به شانس حضور در تیم ملی توضیح داد: مطمئنا برای هر بازیکنی پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار است و امیدوارم اول برای پرسپولیس مثمرثمر باشم و بعد در طول فصل برای پیراهن تیم ملی بجنگم. باتوجه به کادر جدیدی که اضافه شده، امیدوارم همه جوره خودم را آماده کنم و شرایط بازی ام طوری باشد که آماده شوم.
 
وی درباره حضور پرتعداد بازیکنان در پست هافبک چپ هم عنوان کرد: وقتی وارد باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس می شوی باید خود را بروزرسانی کنی و روحیه جنگندگی داشته باشی چون اگر اینطور نباشی نمی توانی بازی کنی.
 
او درباره تمدید قرارداد هم گفت: مذاکره است و همیشه همین است، طرف می خواهد سقف خواسته را بگوید و طرف دیگر می خواهد پایین بیاورد. ما بحث مالی نداشتیم و بحث کلی بود و خوشحالم که دو سال در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

بیشتر ببینید:

مصاحبه امید عالیشاه پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس/ ویدیو

 

 

تگ ها


امید عالیشاه تمدید قرار داد عالیشاه اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال