عالیشاه در انتظار اعتماد دوباره برانکو

بازیکن باتجربه پرسپولیس بسیار امیدوار است تا یک بار دیگر اعتماد برانکو را جلب کند....

به گزارش مدال،امید عالیشاه که دو بازی اخیر پرسپولیس برابر الاهلی و سایپا را به خاطر یک مصاحبه اعتراض‌آمیز از دست داده بود، دوباره به کادر بازیکنان مورد اعتماد برانکو برگشته است.

البته این بازیکن در تمام این روزها و حتی بعد از مصاحبه‌ای که پس از پیروزی پرسپولیس انجام داده بود، در تمرینات حضور داشت اما از روزی که برانکو گفت در بازی با ذوب‌آهن او را به فهرست تیم برمی‌گرداند، در تمرینات حال و هوای متفاوتی دارد.

عالیشاه که چند بازی روی نیمکت نشست در نهایت پس از بازگشت اعضای تیم از امارات، به سراغ برانکو رفت و ضمن گفت و گو با او سعی کرد سوتفاهمات موجود را رفع و رجوع کند.هرچند پادرمیانی چند بازیکن از جمله سیدجلال حسینی و حسین ماهینی به همراه کمال کامیابی نیا، شجاع خلیل زاده، علی علیپور و... نیز تاثیر زیادی در تغییر نظر برانکو داشت.به گونه ای که مورد بخشش قرار گرفته و حالا در انتظار اعتماد دوباره برانکو است.

عالیشاه با پرسپولیس به اصفهان رفت.آخرین خبرها حاکی از آن است که او در ترکیب اصلی جایی نخواهد داشت اما شنیده می شود به‌عنوان بازیکن ذخیره به میدان خواهد رفت.باید دید او در دقایق حضور در میدان می تواند یک بار دیگر اعتماد پروفسور برای حضور در ترکیب اصلی را جلب کند یا نه.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال