عالیشاه هافبک؛ قوی تر از عالیشاه مهاجم

در روزی که یحیی گل محمدی مهدی عبدی و عیسی آل کثیر را در اختیار داشت در بازی با الریان از ابتدا به شهریا مغانلو و امید عالیشاه در نوک خط حمله میدان داد....

به گزارش "ورزش سه"، در نیمه نخست امید عالیشاه با وجود تلاش فراوان نتوانست دروازه تیم الریان را با چالش مواجه کند اما در نیمه دوم یک پاس گل خوب و تماشایی به شهریار مغانلو داد و یک بار دیگر نشان داد به عنوان هافبک کناری می تواند در ترکیب تیم پرسپولیس موثر تر بازی کند. حرکت او از جناح چپ با یک ارسال خوب همراه شد. پاس امید عالیشاه به شهریار مغانلو آنقدر دقیق بود که این مهاجم با یک ضربه بغل پا دبل کرد تا لحظاتی بعد هم جای خود را به عیسی آل کثیر بدهد. البته چنین پاس هایی از امید عالیشاه دور از انتظار نبود. او بارها در نقش هافبک چپ و راست و وینگر چپ و راست بازی کرده و بعد از نفوذ از کنار بازیکن ضلع مخالف را به خوبی می بیند.

امید عالیشاه هافبک قوی تر از امید عالیشاه مهاجم است؛ ضمن اینکه دور بازی کردن از دروازه به او به خوبی اجازه می دهد که آگاهانه وارد محوطه جریمه حریف شود و گزینه پاس را با دقت انتخاب کند. امید عالیشاه بعد از آمدن عیسی آل کثیر هم به بازی خوب خود ادامه داد و یک موقعیت خوب هم برای این مهاجم ساخت اما بازی تا دقیقه ۶۵ هم چنان با نتیجه ۳-۱ به سود تیم پرسپولیس پیش می رود. پاس گل امید عالیشاه به شهریار مغانلو دلیل حضور ثابت این بازیکن در ترکیب پرسپولیس را مشخص کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران الریان امید عالیشاه قطر