عالیشاه: چیزی تمام نشده، جبران می کنیم

امید عالیشاه درباره شکست تیمش برابر الاهلی صحبت کرد....

وینگر شماره 2 پرسپولیس که به خاطر یک مصاحبه ، چند هفته ای از لیست خارج شده بود در بازی با الاهلی برای تیمش به میدان رفت.

به گزارش مدال، امید عالیشاه به خاطر مصاحبه ای که بعد از بازی با پیکان انجام داده بود ، چند هفته از سوی برانکو در لیست هجده نفره جای نگرفت اما سرمربی کروات برای بازی حساس با الاهلی بار دیگر شماره 2 را در لیست قرار داده و در نیمه دوم به میدان فرستاد. عالیشاه که در این بازی در پست وینگر چپ و به جای مهدی ترابی بازی کرد درباره شکست پرسپولیس در این بازی حساس گفت:« شک نکنید می توانستیم برنده بازی باشیم و موقعیت های زیادی داشتیم اما متاسفانه فرصت هایمان را استفاده نکردیم.»

او در ادامه گفت:« اما چیزی تمام نشده و در بازی های آینده می توانیم نتیجه لازم را بگیریم و جبران کنیم.»

وینگر سرعتی پرسپولیس درباره دوری چند هفته ای اش از ترکیب هم گفت:« مساله خاصی نبود. یک سو تفاهم بود و من به همین دلیل هیچ مصاحبه ای نکردم چون می دانستم این سوتفاهم حل می شود و خداراشکر هم حل شد. همانطور که دیدید هر زمانی که برای پرسپولیس به زمین بروم با جان و دل بازی می کنم و امیدوارم مثمرثمر باشم.»

عالیشاه در این رابطه که پیش از این و در بازی با بنیادکار در زمان مربیگری حمید درخشان توانسته بود در ازبکستان برای پرسپولیس گل بزند، در آستانه بازی با پاختاکور گفت:« من در بازی پرسپولیس برابر بنیادکار در ازبکستان گل زدم و تیم آن بازی را برد. مطمئنا تیم ما پتانسیل این را دارد که حریفانش در این مرحله شکست بدهد. تیم ما تلفیقی از تجربه و انگیزه است و بچه ها بعد از 4-5 سال دیگر چشم بسته همدیگر را می شناسند. در این بازی بدشانسی آوردیم اما می توانیم جبران کنیم.»

تگ ها


پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس AFC Champions League فوتبال