عبادی، برادران فیروزپور و فروتن در نوبت مسابقه

با برگزاری ۴ مسابقه انتخابی دیگر در روز ۱۶ مهر ماه، ترکیب تیم ملی کشتی آزاد امید ایران اعزامی به جهانی صربستان مشخص خواهد شد....

با توجه به دستورالعمل اعلام شده از سوی فدراسیون و با توجه به نتایج انتخابی، حضور احمد محمدنژاد، مجید داستان، علی اکبر فضلی، علی سوادکوهی، سجاد غلامی و امیرعلی آذرپیرا در امیدهای جهان قطعی شده است اما در ۴ وزن دیگر تک کشتی برگزار شده در ۱۶ مهر ماه ملی‌پوش امید را مشخص می‌کند.

به این ترتیب در وزن ۶۵ کیلوگرم پیمان نعمتی ۱۶ مهرماه با حسن عبادی مسابقه می‌دهد و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی‌آید.

در ۷۴ کیلوگرم حسین ابوذری با محمدصادق فیروزپور کشتی خواهد گرفت و در ۹۲  کیلوگرم محمدمبین عظیمی باید با امیرحسین فیروزپور کشتی خواهد گرفت.

در ۱۲۵ کیلوگرم نیز مهدی هاشمی که در انتخابی روز گذشته (۲ مهر) اول شد برای رسیدن به دوبنده تیم ملی امید با عباس فروتن کشتی بگیرد.


این در حالی است که از بین کشتی گیران شاخصی که شرایط سنی حضور در تیم ملی امید را دارند نیز رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، عرفان الهی، محمد نخودی و امیرحسین زارع تیم ملی بزرگسالان را در جهانی نروژ که ۱۰ تا ۱۸ مهر ماه به انجام خواهد رسید همراهی می‌کنند.

تگ ها


آزاد کشتی کشتی