عبادی‌پور امتیازآورترین بازیکن ایران برابر برزیل

میلاد عبادی‌پور دریافت کننده تیم‌ملی والیبال کشورمان در دیدار برابر برزیل عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران را به خود اختصاص داد...

دریافت کننده تیم‌ملی کشورمان امتیازآورترین بازیکن ایران برابر برزیل لقب گرفت.
به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در مرحله فینال لیگ ملت‌های 2019 از ساعت 02:30 به میزبانی شیکاگو به مصاف برزیل رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 - 20، 25 - 23، 24 - 26، 20 - 25 و 15 - 10 به سود شاگردان دال‌زاتو خاتمه پیدا کرد.
در پایان این مسابقه میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان توانست 22 امتیاز برای ایران کسب کند و عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را به خود اختصاص دهد. پس از وی امیر غفور موفق به کسب 19 امتیاز برای ایران شد. در طرف مقابل هم لوکارلی توانست به 16 امتیاز برای برزیلی‌ها به ارمغان بیاورد.

میلاد عبادی‌پور در مورد شکست 3 بر 2 ایران مقابل برزیل در مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2019 و عدم راهیابی به نیمه نهایی مسابقات گفت: مسابقه بسیار سختی برای ما بود.
وی ادامه داد: نشان دادیم که یکی از بهترین تیم‌های جهان هستیم. نمی‌توانیم قبل از المپیک، قدم‌های کوچکی برداریم و باید پیشرفت‌های بزرگی انجام دهیم.
عبادی‌پور تصریح کرد: باید صبر کنیم و تمام تلاش خود را مثل لیگ ملت‌ها به کار بگیریم. نمی‌توانیم آینده را تغییر دهیم و همه چیز در دستان ماست.
با این نتیجه تیم ملی والیبال برزیل به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی شد و برای مشخص شدن حریفش در مرحله نیمه‌نهایی باید منتظر دیدار تیم‌های ملی آمریکا و روسیه باشد. پرونده تیم ملی ایران هم با این نتیجه در لیگ ملت‌های 2019 بسته شد. پیش از این تیم‌های ملی والیبال لهستان، آمریکا و روسیه صعود خود به مرحله نیمه‌نهایی را قطعی کرده بودند.

اخبار مرتبط:

ایران ۲ - ۳ برزیل؛ پایان کار شگفتی‌سازان لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹

تگ ها


میلاد عبادی پور تیم ملی والیبال ایران تیم ملی والیبال برزیل لیگ ملت های والیبال لیگ ملتهای والیبال والیبال