عبادی‌پور امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل آمریکا

میلاد عبادی‌پور دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران با به دست آوردن 14 امتیاز مقابل آمریکا امتیازآورترین بازیکن ایران در این بازی لقب گرفت....

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران عنوان امتیازآورترین بازیکن تیمش مقابل آمریکا را به دست آورد.

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های 2019 از ساعت 18:30 به میزبانی بلغارستان به مصاف آمریکا رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 27 بر 25، 25 بر 21، 25 بر 20 به سود آمریکایی‌ها خاتمه پیدا کرد.

در پایان این مسابقه میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده تیم ایران توانست 14 امتیاز برای ایران کسب کرده و عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران را به خود اختصاص دهد. پس از وی هم پوریا یلی موفق به کسب 13 امتیاز برای ایران شد. در طرف مقابل هم بنجامین پتچ موفق به کسب 16 امتیاز برای تیم ملی آمریکا شد.

تیم‌های ایران، برزیل، فرانسه، روسیه و لهستان با توجه به نتایجی که در هفته پنجم به دست آوردند توانستند جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کنند. به این ترتیب این 5 تیم به همراه آمریکا (میزبان) تیم‌های حاضر در فینال را تشکیل می‌دهند.

مرحله نهایی لیگ ملت‌ها از 19 تا 23 تیر ماه به میزبانی در شیکاگوی آمریکا برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط:
گزارش لحظه به لحظه روز پایانی هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال 2019
ایران 0 - 3 آمریکا/ شکست سروقامتان در ایستگاه پایانی
ایران 0 - 3 آمریکا/ گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


والیبال ایران والیبال هفته پنجم لیگ ملت های والیبال لیگ ملت های والیبال لیگ ملت های والیبال 2019 لیگ ملتهای والیبال لیگ ملتهای والیبال 2019 تیم ملی والیبال ایران تیم ملی والیبال میلاد عبادی پور والیبال