عبادی‌پور: بازیکنان جوانمان را ستایش می‌کنم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در بازی با روسیه گفت: عملکرد بازیکنان جوانمان را ستایش می کنم....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، میلادی عبادی پور که در غیاب سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران است، در دیدار با روسیه با تصمیم آلکنو از روی نیمکت بازی را دنبال کرد تا شاهد عملکرد بازیکنان جوان در این دیدار باشد. عبادی پور پس از شکست ۳ بر یک ایران در لیگ ملتهای ۲۰۲۱ گفت: می دانستیم که انتظار یک بازی سخت را باید داشته باشیم چرا که مقابل روسیه یکی از بهترین تیمهای جهان بازی می کردیم. آنها خیلی خوب و بهتر از ما بودند، خصوصا از لحاظ فیزیکی.

او ادامه داد: من باید بازیکنان جوانمان را ستایش کنم چرا که واقعا خوب بازی کردند. آنها فشار  زیادی آوردند و فکر می کنم روسیه این موضوع را احساس کرد. ما می توانستیم حتی برنده این بازی باشیم اما اشتباهات کوچکی داشتیم

همچنین ایگور کوبزار پاسور تیم ملی روسیه پس از این دیدار گفت: هر بردی مهم است. آلکنو سرمربی ایران اکثر بازیکنان و سبک بازی ما را می شناخت اما ما سعی نکردیم با تغییر ترکیب یا کار دیگری او را سورپرایز گفتیم. ما فقط می خواستیم بازی خودمان را کنیم و بهترین فرم خود را به نمایش بگذاریم. می خواهیم قدم به قدم بهتر شویم. دیدن ترکیب اولیه ۶ نفره ایران برایمان جالب بود و فکر می کنم این موضوع به ایران کمک کرد تا بدون تحمل فشار بازی کند.

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران میلاد عبادی پور