عبادی‌پور: برابر قطر از ابتدا خوب بازی کردیم

میلاد عبادی‌پور دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی مقتدارنه برابر قطر در مورد این دیدار و عملکرد همبازی‌های خود صحبت کرد...

میلاد عبادی‌پور دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی مقتدارنه برابر قطر در مورد این دیدار و عملکرد همبازی‌های خود صحبت کرد

به گزارش مدال، میلاد عبادی‌پور دریافت کننده تیم‌ ملی والیبال ایران درباره پیروزی راحت برابر قطر در رقابت‌های قهرمانی آسیا، گفت: فکر می‌کنم امروز تیم قطر خیلی بهتر می‌توانست بازی‌ کند. با توجه به اینکه بازی روز گذشته خود را نیز واگذار کرده بود، برای صعود به دور بعد نیاز داشت تا پیروز این بازی شود، اما بازیکنان ایران از همان ابتدا خیلی خوب شروع‌ کرده و اجازه خودنمایی به حریف را ندادند.
او افزود: من فکر می‌کنم دلیل اینکه قطر رفته رفته در طول بازی بدتر شد این بود که ما بازی را رها نکردیم، چون قطر برای برد آمده بود.
لژیونر والیبال ایران درباره بازی فردا مقابل استرالیا نیز اظهار کرد: بازی خیلی سختی خواهد بود چون آن‌ها هم می‌خواهند صدرنشین باشند. با این‌حال ما نیز می‌خواهیم تیم اول صعود کنیم. از الآن نمی‌توان بازی فردا را پیش بینی کرد.

بیشتر بخوانید:

کولاکوویچ: بازی سختی برابر استرالیا خواهیم داشت

تگ ها


اخبار والیبال تیم ملی والیبال ایران تیم‌ــــ‌ملی‌ـــــ‌والیبال‌ـــــ‌قطر والیبال قهرمانی آسیا 2019 والیبال