عبادی پور بهترین دریافت کننده شد

در پایان رقابت های والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان ۲۰۱۷ که با کسب اولین مدال تاریخ والیبال ایران همراه شد، میلاد عبادی پور عنوان بهترین دریافت کننده رقابت ها را از آن خود کرد ......

در پایان رقابت های والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان ۲۰۱۷ که با کسب اولین مدال تاریخ والیبال ایران همراه شد، میلاد عبادی پور عنوان بهترین دریافت کننده رقابت ها را از آن خود کرد.

به گزارش  مدال به نقل از ایسنا، در پایان رقابت های والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان در سال ۲۰۱۷ که از ۲۱ تا ۲۶ شهریور ماه و به مدت پنج روز در ژاپن برگزار شد تیم ملی والیبال ایران توانست با درخشش خیره کننده اش و تنها یک شکست به اولین مدال جهانی تاریخ خود دست یابد و بر سکوی سومی بایستد.
همچنین درمراسم اختتامیه این تورنمنت مسئولان برگزاری رقابت ها تیم برتر جام را انتخاب کردند که دراین میان میلاد عبادی پور توانست با عملکردی فوق العاده عنوان بهترین دریافت کننده را به همراه لوکارلی از برزیل از آن خود کند.
با اعلام مسئولان جام قهرمانان بزرگ جهان ریکاردو لوکارلی دریافت کننده قدرتی تیم ملی برزیل به عنوان بهترین بازیکن جام دست یافت.
بر این اساس، متیو اندرسون بهترین پشت خط زن، جیانه لی بهترین پاسور، ماتیو پیانو و لوکائو بهترین مدافعان روی تور و ساتوشی ایده بهترین لیبرو شدند.

بهترین های مسابقات:

ارزشمندترین بازیکن و بهترین پشت خط زن: لوکارلی (برزیل)
بهترین پاسور: سیمونه جیانلی (ایتالیا)
بهترین مدافع میانی: متئو پیانو (ایتالیا) و لوکاس ساتکمپ (برزیل)
بهترین دریافت کننده: میلاد عبادی پور (ایران) و متیو اندرسون (آمریکا)
بهترین لیبرو: ایده ساتوشی (ژاپن)

 

تگ ها


اخبار روز والیبال