عبادی پور : در بازی برابر ایتالیا شانس یار اصلی این تیم بود

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: در بازی برابر ایتالیا شانس یار اصلی این تیم بوداما ما مقصر نبودیم که بازیکن آن ها امتیاز سرویس می گرفت ......

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: در بازی برابر ایتالیا شانس یار اصلی این تیم بود اما ما مقصر نبودیم که بازیکن آن ها امتیاز سرویس می گرفت.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، میلاد عبادی پور بعد از دیدار ایران و ایتالیا در لیگ جهانی والیبال، گفت: همیشه شرایط بازی اول سخت است. ما تلاش خود را کردیم و در همه ست ها تا امتیاز 20 از حریف پیش می افتادیم اما مقصر ما نیستیم که آن ها در امتیاز 22 با آوردن یک بازیکن برای زدن سرویس موفق به امتیازآوری می شدند. سرویسی که توپ با برخورد به لبه نوار تور به قسمتی از زمین برخورد می کرد که نمی شد آن را دریافت کرد.

عبادی پور ادامه داد: در بازی امروز شانس یار اصلی ایتالیایی ها بود چون هر سه ست ما از آن ها پیش بودیم اما در مواقع حساس اسپک هایشان با برخورد به لبه تور در زمین ما فرود می آمد. این موضوع در اختیار بازیکن نیست. ما همه تلاش مان را کردیم. شاید می توانستیم با بازی بهتر نتیجه دیگری را به دست آوریم ولی بازی اول است و شرایطش خاص.

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: ایتالیا نایب قهرمان المپیک، تیمی بزرگ و صاحب نام است. اگرچه 2 بازیکن اصلی را همراه خود نداشتند اما این موضوع از ارزش های این تیم کم نمی کند. من این برد را به تیم ایتالیا تبریک می گویم و برای بازی های آینده تلاش بیشتری می کنیم تا نتیجه پایانی را به نفع خود به پایان برسانیم.

او در پایان گفت:  باید مقابل قهرمان المپیک بازی کنیم. به طور کلی ما امسال با قرعه سختی مواجه شدیم و در هفته نخست باید در برابر بهترین های جهان و المپیک بازی کنیم اما همه تلاشمان را به کار می گیریم.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال