عبادی پور: طلای جاکارتا اهمیت بسیاری دارد

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینکه تیم اصلی ایران به اندونزی میرود نشان میدهد که نتایج تیم ملی در این بازیها چه اهمیتی برای مسئولان ورزش کشور دارد ......

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینکه تیم اصلی ایران به اندونزی می‌رود نشان می‌دهد که نتایج تیم ملی در این بازی‌ها چه اهمیتی برای مسئولان ورزش کشور دارد.
میلاد عبادی‌پور درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: بعد از سه هفته استراحتی که داشتیم از نظر بدنی کمی از شرایط اید‌ه‌آل فاصله گرفته‌ایم، اما تلاش می‌کنیم در مدت زمان کوتاهی که در اختیار داریم از نظر بدنی به بهترین شرایط برسیم.
وی ادامه داد: قطعاً برنامه کادر فنی هم همین است تا بازیکنان را از نظر بدنی در فرم ایده‌آلی قرار دهد تا بتوانیم در جاکارتا نتایج خوبی بگیریم. اینکه تیم اصلی ایران به اندونزی می‌رود نشان می‌دهد که نتایج تیم ملی در این بازی‌ها چه اهمیتی برای مسئولان ورزش کشور دارد.
عبادی‌پور خاطرنشان کرد: امیدوارم استرسی که از این مسابقات به تیم ملی منتقل می‌شود اثر منفی نداشته باشد، چراکه ما پس از بازی‌های آسیایی باید خود را برای رقابت‌های قهرمانی جهان که آن هم اهمیت بسیار زیادی دارد، آماده کنیم. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که تیم ملی بتواند در هر دو تورنمنت نتایج خوبی بگیرد. 
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران که سال گذشته در تیم اسکرابلچاتوف بازی کرد، در خصوص حضورش در لهستان گفت: حضور در پلاس‌لیگا تجربه بسیار خوبی برای من بود. برای رسیدن به هماهنگی با سایر بازیکنان و عادت کردن به شرایط لهستان نیازمند زمان بودم که همین امر هم محقق شد. همسرم برای اولین بار بود که دوری از خانواده را تجربه می‌کرد، اما او هم خیلی زود به شرایط عادت کرد. لهستان لیگ قدرتمند و حرفه‌ای دارد و همه تلاش می‌کنند تا بازیکنانی که در آن حضور دارند حرفه‌ای رشد کنند.

 

تگ ها


والیبال