عبادی‌پور: هنوز شانس کسب سهیه المپیک را داریم

ملی پوش والیبال ایران گفت: هنوز شانس کسب سهمیه المپیک وجود دارد و ناامید نیستیم....

به گزارش مدال، میلاد عبادی پور درباره مرحله نخست رقابت‌های انتخابی المپیک به میزبانی روسیه گفت: مراحل بسیار سختی از جمله لیگ ملت‌ها و مرحله نخست انتخابی المپیک را پشت سرگذاشتیم. قطعا تلاش تیم ملی و بازیکنان برای کسب سهمیه المپیک بود تا دیگر در هیچ تورنمنتی حضور نداشته باشیم ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

ملی پوش والیبال ایران افزود: تمام قدرت خود را مخصوصا در بازی با روسیه گذاشتیم و نزدیکترین بازی  را با روس‌ها را داشتیم. دو ست را ۲۵ بر ۲۳ واگذار کردیم و شاید اگر یک اشتباه کمتر مرتکب می‌شدیم نتیجه بازی برعکس به سود تیم ایران بود اما در دنیای حرفه‌ای ورزش بروز چنین اتفاقاتی طبیعی است.

وی تاکید کرد: مسابقات به پایان نرسیده است. رقابت‌های قهرمانی آسیایی، جام جهانی و مرحله دوم انتخابی المپیک را در پیش داریم. هنوز شانس کسب سهمیه المپیک وجود دارد و ناامید نیستیم. ابتدا برای قهرمانی در مسابقات آسیایی مهیا می‌شویم، سپس عملکرد درخشان در جام جهانی و سپس برای کسب سهمیه راهی چین خواهیم شد.

عبادی پور درباره فشردگی رقابت‌ها و حضور ترکیب اصلی در تمامی رویدادها نیز گفت: قطعا شرایط سختی است. سختی‌های بسیاری را تحمل کردیم ولی این را با عشق پذیرفته‌ایم. به والیبال به عنوان یک شغل نگاه نمی‌کنیم بلکه با عشق به آن نگاه می‌کنیم.

لژیونر والیبال ایران گفت: با هدف کسب سهمیه به جلو حرکت می‌کنیم. ان شاءالله پس از قهرمانی در آسیا و حضور پرقدرت در جام جهانی راهی مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک خواهیم شد تا ببینیم چه پیش خواهد آمد.

بیشتر بخوانید:

دیدار تدارکاتی شاگردان کولاکوویچ با استرالیا

 

تگ ها


المپیک 2020 میلاد عبادی پور انتخابی المپیک والیبال ۲۰۲۰ والیبال