عباسعلی: بازی‌های جهانی کاراته، المپیک کوچک بود

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین-تسنیم نوشت: نایب قهرمان بازی های جهانی کاراته گفت: بازی های جهانی کاراته المپیک کوچک و زودرس کاراته بود که خدا را شکر عملکرد بازیکنان ایرانی خیلی خوب بود ......

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین- تسنیم نوشت: نایب قهرمان بازی های جهانی کاراته گفت: بازی های جهانی کاراته المپیک کوچک و زودرس کاراته بود که خدا را شکر عملکرد بازیکنان ایرانی خیلی خوب بود.
حمیده عباسعلی در خصوص عملکردش در بازی های جهانی کاراته گفت: بازی های جهانی کاراته با توجه به اینکه هر چهار سال یک بار برگزار می شود از اهمیت بالایی برخوردار بود. هر کسی نمی تواند در این مسابقات شرکت کند و تنها قهرمانان قاره ای و نفرات اول تا سوم مسابقات جهانی اجازه حضور در این رویداد را داشتند.

او ادامه داد: این مسابقات المپیک کوچک و زودرس کاراته بود که خدا را شکر عملکرد بازیکنان ایرانی خیلی خوب بود. من بعد از آسیب دیدگی اولین حضورم در مسابقات کومیته تیمی قهرمانی آسیا بود که به لطف خدا و تلاش بچه ها به عنوان قهرمانی دست پیدا کردیم.

نایب قهرمان بازی های جهانی کاراته در خصوص رقبای خود گفت: این مسابقات به صورت گروه بندی انجام می شد و بعد از صعود از گروه، ورزشکاران برای رفتن به فینال یا کسب مدال برنز تلاش می کردند. واقعاً این مسابقات سخت بود و هر مسابقه حکم یک فینال را داشت.

عباسعلی گفت: من در دیدار اول به مصاف حریف اسلواکی رفتم که مدال برنز جهان را در کارنامه خود داشت. در دیدار دوم با حریف برزیلی که قهرمان قاره خود شده بود مبارزه کردم که به پیروزی دست یافتم. در مرحله نیمه نهایی نیز با حریف فرانسوی، قهرمان اروپا و از نفرات برتر رنکینگ فدراسیون جهانی، مبارزه کردم که حریف سرسختی برای من بود. من دو بار مقابل حریف فرانسوی بازی کرده بودم که هر دو بار را باخته بودم اما این بار مقابل او 5 بر یک به پیروزی دست یافتم.

عباسعلی با ناراحتی گفت: در دیدار فینال نیز به مصاف حریف ژاپنی رفتم که یک جدال همیشگی بین ما بود. من در هفته گذشته و در مسابقات قهرمانی آسیا با نتیجه 6 بر 2 و با استفاده از تکنیک مقابل او پیروز شده بودم اما این جا با رأی داوران مسابقه را واگذار کردم. در این مسابقه هیچ امتیازی ردوبدل نشد اما داوران به نفع او رأی دادند اما شرایط می توانست به گونه دیگر نیز رقم بخورد اما به هر حال مسابقه است و برخی مواقع نیز داوران حریف را یاری می کنند.

قهرمان کاراته آسیا در اهداف آینده خود گفت: به هر حال آرزوی ما با توجه به المپیکی شدن کاراته این است که ابتدا سهمیه المپیک را کسب و سپس در این رویداد حضور داشته باشیم. تمام تلاش خود را نیز انجام می دهیم این روند را ادامه دهیم و حتی بهتر شویم. این مسابقات نیز به ما کمک کرد چگونه با حریفانمان کار کنیم. با شرایطی که ما داریم توانایی این را داریم که خیلی خیلی بهتر ظاهر شویم

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال