عباسعلی سهمیه المپیک گرفت

سرگروه تیم ملی بانوان با صعود به دیدار نهایی، سهمیه حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو را برای خود قطعی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آخرین نماینده ایران در این دوره از مسابقات حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم بود که به روی تاتامی رفت. وی دور نخست استراحت داشت و سپس ۵ بر صفر «استابلوا» از بلغارستان را شکست داد و در ادامه برابر «چنیز جمی» از تونس ۳ بر صفر صاحب برتری شد و با پیروزی ۲ بر صفر در پیکار با «صوفیه برولتسوا» از قزاقستان به نیمه نهایی صعود کرد.

سرگروه تیم ملی بانوان در این مرحله به دیدار «ماریا گارسیا» از اسپانیا رفت و با کسب پیروزی به دیدار نهایی رفت. با شکست تعقیب کننده‌های وی که نفر یک رنکینگ جهانی است، سهمیه حمیده عباسعلی برای حضور در المپیک قطعی شد.

در مسابقات صبح امروز و در وزن ۶۱- کیلوگرم زنان رزیتا علیپور از دور مسابقات حذف شد و ذبیح الله پورشیب به دیدار رده بندی راه یافت تا برای کسب مدال برنز به دیدار «گنجی گریلیون» از فرانسه برود. سجاد گنج زاده هم در وزن ۸۴+ کیلوگرم بعد از برتری مقابل رقبایی از اسپانیا فرانسه، به آمریکا باخت و به گروه شانس مجدد رفت و در این مرحله هم ۴ بر ۲ به نماینده کانادا باخت و از دست یابی به مدال بازماند.

در روز گذشته هم بهمن عسگری با شکست همه رقبا راهی مبارزه پایانی وزن ۷۵- کیلوگرم شد. علی اصغر آسیابری، فاطمه صادقی، نگین باقری، سارا بهمنیار و طراوت خاکسار نیز با شکست برابر رقبای خود از گردونه مسابقات خارج شدند.

این رقابت‌ها روز جمعه نهم اسفندماه با حضور ۶۲۵ کاراته کا از ۸۸ کشور به میزبانی اتریش در سالزبورگ آغاز شده و فردا یکشنبه با برگزاری دیدارهای نهایی و رده بندی به پایان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:
کامیابی‌نیا: درگیر ما نباشید/ در زمین تلاش کنید
مدیرعامل باشگاه سپاهان استعفا داد
شیخ سلمان:در مورد برگزاری دیدارهای ملی و باشگاهی دوشنبه تصمیم می‌گیریم 

تگ ها


حمیده عباسعلی کاراته منهای فوتبال المپیک فوتبال