عباسیان، بازیکن پدیده: هدف ما در این فصل خوب بازی کردن و نتیجه گرفتن است

عباسیان در مورد شروع خوب پدیده در این فصل از رقابت های لیگ برتر گفت. معین عباسیان، بازیکن تیم پدیده مشهد تاکید کرد که ......

عباسیان در مورد شروع خوب پدیده در این فصل از رقابت های لیگ برتر گفت.

معین عباسیان، بازیکن تیم پدیده مشهد تاکید کرد که صحبت کردن در مورد کسب سهمیه یا قهرمانی در لیگ برتر زود است.

معین عباسیان در خصوص شرایط فعلی پدیده گفت:

خدا را شکر شرایط خوب است و امسال تا الان نتایج خوبی گرفتیم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم و بتوانیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم. هدف ما این است که هم خوب بازی کنیم و هم خوب نتیجه بگیریم.

وی در مورد شانس پدیده برای کسب سهمیه آسیا گفت:

هنوز 8 بازی سپری شده و صحبت کردن از کسب سهمیه یا قهرمانی در لیگ برتر زود است. ما امسال نمی خواهیم مثل سال های گذشته برای مقام هشتمی بجنگیم و هدف مان این است که در بین تیم های بالای جدول باشیم. امیدوارم بهترین مقام را به دست بیاوریم.

عباسیان در مورد عملکرد خودش در 8 هفته ابتدایی گفت:

خدا را شکر عملکرد من نسبت به فصل گذشته بهتر بوده و تا الان 2 گل زده ام و 2 پاس گل هم داده ام. سعی می کنم که در بازی های آینده نمایش بهتری داشته باشم و البته امیدوارم که مصدومیتم برطرف شود. من در بازی قبلی از ناحیه مچ مصدوم شدم و امیدوارم به بازی با ذوب آهن برسم.

عباسیان در خصوص بازی با ذوب آهن گفت:

ذوب آهن تیم خوبی است که بازیکنانی دارد و از یک مربی باتجربه مثل قلعه نویی استفاده می کند. ما بازی سختی داریم ولی تلاش می کنیم تا به پیروزی برسیم و روند خوب مان را ادامه بدهیم.

عباسیان در مورد این که امسال کدام تیم شانس اول قهرمانی در لیگ محسوب می شود گفت:

فعلا زود است در این مورد صحبت کنیم چون چند تیم برای قهرمانی می جنگند، البته فکر می کنم در حال حاضر پرسپولیس شانس اول است چون آنها هم خوب فوتبال بازی می کنند هم خوب نتیجه می گیرند.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال