عباسی: آمده ایم نتیجه بگیریم/ وفایی: بازی را مدیریت کردیم

تیم هندبال پاس ناجا موفق شد در آخرین دیدار خود در مرحله رفت لیگ برتر باشگاه های کشور برابر تیم ستارگان دشتستان به برتری برسد....

به گزارش خبرنگار مهر، سومین روز از دور دوم مرحله رفت سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه با برگزاری سه دیدار در تالار شهید سلیمانی تهران پیگیری می‌شود. در اولین دیدار امروز، دو تیم ستارگان دشتستان و پاس ناجای قم از گروه اول به مصاف هم رفتند.

نیمه اول دیدار را تیم پاس ناجا با نتیجه ۱۱ بر ۵ برابر تیم ستارگان دشتستان پیروز شد. در نهایت این شاگردان وفایی بودند که توانستند با نتیجه ۲۱ بر ۱۶ تیم پاس را صاحب یک پیروزی دلچسب کنند.

رضا عباسی سرمربی تیم هندبال ستارگان دشتستان در خصوص شرایط این بازی گفت: بازی را همان طور که دیدید بازی خوبی از تیم ما نبود. شرایط بدنی تیم ما اصلاً خوب نیست و در بازی قبلی هم یک مصدوم داشتیم. در این بازی هم نتوانستیم خوب شروع کنیم و در نیمه اول ۵ گل به ثمر رساندیم و این نشان از عدم آمادگی جسمی و ذهنی بازیکنان تیم ماست.

وی افزود: متأسفانه در دور اول این مسابقات به دلیل تعداد زیاد بازیکنانی که مبتلا به بیماری کرونا شده بودند، نتوانستیم در مسابقات شرکت کنیم با وجودی که تیم ما کاملاً آماده بود. به دلیل بیماری کرونا بازیکنان افت زیادی کردند و ما نتوانستیم تمرینات خوبی را در این مدت داشته باشیم.

عباسی خاطرنشان کرد: مطمئن باشید چهره این تیم در دورهای بعدی متفاوت خواهد بود. ما آمدیم که نتیجه بگیریم. این دور برای ما جنبه بازی‌های تدارکاتی را برای ما دارد.

وی ادامه داد: تیم حریف هم تیم خوبی بود و به آنها بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم نقطه عطف این بازی آمادگی جسمی و ذهنی بازیکنان حریف نسبت به بازیکنان ما بود. امیدوارم هر چه سریع‌تر به آمادگی برسیم و بتوانیم شرایط خوبی را در ادامه مسابقات داشته باشیم.

محمد امین وفایی سرمربی تیم هندبال پاس ناجا بعد از برتری مقابل ستارگان دشتستان در آخرین بازی دور رفت، گفت: خدا را شکر بازی خوبی داشتیم، سعی کردیم با صحبت‌هایی که بنده و مربیان داشتیم بازی را مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: درصد اشتباه بازیکنانمان بالا بود ولی به هر حال بازی را خوب مدیریت کردیم. تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده بهتر عمل کنیم و جلوه واقعی تیم پاس را به تیم‌های لیگ برتری به نمایش بگذاریم.

وفایی خاطرنشان کرد: تیم ستارگان هم تیم خوب و جوانی است و تا دقایق پایانی پا می‌زدند و تلاش می‌کردند. درست است که تیم جوان و کم مهره‌ای است اما تیم پرقدرت و سرعتی است که تیم‌های دیگر را از نظر بدنی خیلی خسته می‌کنند.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال شهر تهران