عباسی: دوره «خان»بازی تمام شده، خدا را شکر جان سالم به در بردیم!

علی عباسی در خصوص شکست تیمش مقابل خونه به خونه در جام حذفی اظهار داشت: ما باختیم ولی خداوکیلی نمی دانم در مورد جو بازی و اتفاقات آن چه صحبتی انجام بدهم ......

علی عباسی در خصوص شکست تیمش مقابل خونه به خونه در جام حذفی اظهار داشت: ما باختیم ولی خداوکیلی نمی دانم در مورد جو بازی و اتفاقات آن چه صحبتی انجام بدهم. اول از همه که چنان جوی را به وجود آوردند که هیچکس فکرش را نمی کرد اینجا ورزشگاه است. من نمی دانم چه لزومی دارد فدراسیون بازی به این سطح که یک تیم لیگ برتری آن طرف قضیه است را در چنین فضایی برگزار کند. این استادیوم که ما در آن بودیم اصلا واجد شرایط برگزاری بازی های لیگ دو هم نیست چه برسد به چنین مسابقاتی.

وی افزود: اول که ما می خواستیم به استادیوم بیاییم ما را به فرمانداری بردند. من سوال کردم مگر می خواهیم در انتخابات شرکت کنیم؟! در ادامه وقتی از فرمانداری عبور کردیم به یک قفس رفتیم که نفسمان بالا نمی آمد  باید از یک دالان رد می شدیم که خودمان هم ترسیده بودیم.

عباسی تاکید کرد: همه این مراحل را که گذراندیم وارد جایگاه ویژه رفتیم.جایگاه ویژه ه چه عرض کنم؟ وقتی وارد شدم دیدم یک «خان» نشسته و از هر طرف 8 نفر دور یک آقا را گرفتند و دیگر جایی برای دیگران نمی ماند. از قول من بنویسید دوره«خان» بازی در این مملکت گذشته است اما ظاهرا در بابل ادامه دارد. نکته عجیب تر اینجا بود که امروز به این نتیجه رسیدم که تیم نساجی مازندران سال گذشته اینجا چه کشید. اصلا سوال من این است که بازی خونه به خونه با سیاه جامگان چه ربطی به نساجی قائمشهر دارد؟ از دقیقه یک بازی تماشاگران علیه نساجی شعار می دادند و حرف های رکیکی می زدند که ما خجالت می کشیدیم که در ورزشگاه هستیم. مگر نساجی اینجا بازی داشت یا نماینده داشت که این همه شعار داده می شد؟

مدیرعامل سیاه جامگان افزود:بیچاره آقای مرزبان جرات نمی کرد از روی نیمکت بلند شود و تا می خواست بلند شود انواع فحاشی ها علیه او صورت می گرفت و اشیایی را به سمت وی پرت می کردند که من مجبور شدم به نیمکت پیغام بدهم از جایش بلند نشود چون جام حذفی فدای سرمان در لیگ به سرمربی تیممان نیاز داریم.با پرتقال و سنگ مربی ما را می زدند و نمی دانم سنگ های به آن بزرگی کنار زمین چه می کرد؟

عباسی با انتقاد از افرادی که این بازی ها را در این ورزشگاه ها برگزار می کنند گفت: من تا به حال چنین جوی را ندیده بودم و در ضعیف ترین استادیوم هم چنین وضعیتی نیست. من عکسهایی را توسط عکاسمان دیده ام که حتما دراختیارتان می گذارم تا مسئولان ببینند تیم ها در بابل با چه جوی رو به رو هستند. چنان فضایی ایجاد شده بود که داور هم تحت تاثیر در عرض 5 دقیقه 2 بازیکن ما را اخراج کرد. درست نیست با چنین شرایطی نتیجه بگیریم و بگوییم که بازیس را برده ایم.

مدیرعامل سیاه جامگان افزود: ورزشگاه تختی مشهد جلوی این ورزشگاه بابل سانیتاگو برنابئو است.من فقط خدا را شکر می کنم که تلفات جانی ندادیم و به خاطر یک برد جانمان را ندادیم. من از مسئولان سازمان لیگ انتقاد می کنم حتی اگر می خواهند من را محروم کنند.بازی در چنین ورزشگاهی با این جو جان افراد را به خطر می اندازد والسلام.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال