عباسی: هیچ مذاکره‌ای با عبدالله ویسی نداشته‌ایم

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک مذاکره با عبدالله ویسی را تکذیب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم آلومینیوم لیگ بیستم را با رسول خطیبی شروع کرد و از میانه های راه با علیرضا منصوریان فصل را به پایان رساند. ایستادن در رتبه یازدهم پایان کار اراکی ها در اولین فصل حضورشان در لیگ برتر بود. آنها در حال حاضر برای انتخاب سرمربی جدید خود وارد مذاکره با گزینه های مدنظرشان شده اند. برخی شایعات در خصوص مذاکره آلومینیوم با عبدالله ویسی هم به گوش می رسید که مدیرعامل اراکی ها آن را تکذیب کرد.

سعید عباسی، مدیرعامل آلومینیوم در خصوص وضعیت انتخاب سرمربی جدید گفت: در حال حاضر تمرکز ما بر روی انتخاب سرمربی است و با توجه به شرایط حرفه‌ای که در نظر گرفته‌ایم در حال جمع بندی هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه با عبدالله ویسی برای قبول هدایت تیم فوتبال بزرگسالان صحبتی داشته است یا خیر ، اظهار داشت: تا به این لحظه بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه هیچ نشستی با آقای ویسی نداشته‌ام و هیچ مذاکره‌ای فی ما بین انجام نشده است. به طور قطع با فردی که به عنوان نماینده باشگاه با آقای ویسی مذاکره کرده، برخورد خواهیم داشت و تنبیهاتی برای او درنظر می‌گیریم. چون معتقد هستیم اینگونه اقدامات سرخود باعث تشویش اذهان عمومی شده و علاوه بر اینکه ذهن هواداران را به هم می‌ریزد باعث بر هم خوردن تمرکز باشگاه هم می‌شود.

تگ ها


عبدالله ویسی دسته یک فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال