عباسی : پرسپولیس جوانمردانه برد

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان مشهد می گوید شاگردان برانکو در دیدار مقابل تیمش بازی جوانمردانه ای را ارائه دادند ......

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان مشهد می گوید شاگردان برانکو در دیدار مقابل تیمش بازی جوانمردانه ای را ارائه دادند ...

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان مشهد می گوید شاگردان برانکو در دیدار مقابل تیمش بازی جوانمردانه ای را ارائه دادند.

علی عباسی در گفت وگو با ایسنا، درباره اتفاقات لیگ شانزدهم و باقی ماندن سیاه جامگان در لیگ برتر، اظهار کرد: خدا لطف کرد و شرایط به گونه ای رقم خورد که توانستیم باز هم در لیگ بمانیم. شکست صبا و پیروزی ما مقابل پرسپولیس حاصل لطف خدا و تلاش کادرفنی و بازیکنان بود.

وی درباره تاثیرگذاری اکبر میثاقیان از زمان بر عهده گرفتن هدایت سیاه جامگان، تصریح کرد: با حضور آقای میثاقیان توانستیم از هشت بازی ۱۳ امتیاز بگیریم و تنها یک باخت داشتیم. شوک مثبت حضور وی یکی از علل موفقیت ما در اواخر فصل شد. هنوز فرصت نشده که برای تمدید قرارداد با او صحبت کنیم ولی اولویت نخست نیمکت سیاه جامگان برای فصل بعد است.

عباسی درباره اتهام باشگاه صبا به ناجوانمردانه بودن دیدار سیاه جامگان و پرسپولیس توضیح داد: پرسپولیس یکی از با اخلاق ترین تیم های کنونی لیگ برتر است. هم آقای برانکو شخصیت با پرستیژی دارد و هم پرسپولیس و هم هوادارانش نماد اخلاق در فوتبال ما هستند که صحت این قضیه را می توانید در دیدار آخر فصل گذشته سرخپوشان و راه آهن ببیند که هواداران پرسپولیس حتی پس از نایب قهرمانی در ورزشگاه مانند و تیم خود را تشویق کردند.

وی اضافه کرد: پرسپولیس برای مصاف با الوحده به بازیکنان اصلی اش استراحت داده بود ولی همه دیدند برانکو برای کسب پیروزی مقابل ما در بین دو نیمه بازیکن های اصلی خود را به میدان فرستاد. این از خود گذشتگی بازیکنان ما بود که تا لحظه آخر برای کسب سه امتیاز و بقا در لیگ برتر جنگیدند.

مدیرعامل سیاه جامگان در خصوص مشکلات مالی این باشگاه و پرداخت دریافتی بازیکنان، بیان کرد: باشگاه سعی می کند پیش از شروع فصل نقل و انتقالات قرارداد بازیکنان را پرداخت کند و پاداش باقی ماندن در لیگ برتر را نیز به آن اضافه کند. پس از آن باشگاه باید ببیند به بازیکن نیاز دارد یا نه و بعد از آن صحبت برای تمدید قرارداد را شروع خواهیم کرد.