عباس‌زاده صاحب پیراهن پویول می‌شود؟

جواد نکونام قول جالبی به بازیکنان تیم نساجی مازندران داده است. به گزارش خبرنگار مدال، جوادنکونام کاپیتان سابق ......

جواد نکونام قول جالبی به بازیکنان تیم نساجی مازندران داده است.

به گزارش خبرنگار مدال، جوادنکونام کاپیتان سابق تیم ملی سابقه حضور در لالیگا با پیراهن تیم اوساسونا را در کارنامه دارد.
با درخشش شماره 6 سابق تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۰۶، مشتریان اروپایی به سراغ جواد آمدند و او هم اوساسونا و لالیگا اسپانیا را برای ادامه فوتبال خود برگزید. این هافبک دفاعی ایرانی  در نخستین فصل حضورش در اسپانیا به همراه اوساسونا در جام یوفا شرکت کرد و گلرنی نکونام مقابل بوردو این تیم را راهی مرحله نیم نهایی کرد اما در این مرحله اوساسونا مقابل سویا که قهرمان آن دوره از این مسابقات شد، شکست خورد.
اما سال ۲۰۰۷ برای نکو با بدشانسی همراه بود واو به دلیل مصدومیت تقریبا حضور آنچنانی ای در ترکیب این تیم نداشت اما به دلیل توانایی های فنی بالا مسئولان این تیم اسپانیایی قرارداد نکونام را تمدید کرد. او در سال ۲۰۰۸ عملکرد بسیار خوبی نسبت به دو سال قبل تر داشت و حتی در بازی پایانی نیم فصل نخست مقابل رئال مادرید تک گل تیمش را وارد دروازه ایکر کاسیاس کرد و فصل را با هشت گل زده خاتمه داد. او تا سال آخری که در اوساسونا حضور داشت، همواره جزو باریکنان ثابت و محبوب این تیم به شمار می رفت و در سال ۲۰۱۲ در بازی جام حذفی با بازوبند کاپیتانی تیمش مقابل بارسلونا قرار گرفت.
نکونام در پایان شش سال نخست حضورش در این تیم با ۱۴۹ بازی و ۲۴ گل زده اسپانیا را ترک کرد و باشگاه اسپانیایی در بیانه ای به پاس شش سال حضورش در این تیم از او قدردانی کرد.
نکونام که به واسطه سال ها حضور در لالیگا پیراهن بازیکنان زیادی را به یادگار دارد قول جالبی به بازیکنان تیم اش داده است. او در مصاحبه ای عنوان کرده: «از نساجی کسی آقای گل شود، لباس پویول را به او می دهم»
او در ادامه صحبت هایش مطرح کرد:«تیم ملی دیگر مثل قدیم قرمز و آبی نیست»
در تیم نساجی مازندران، محمد عباس زاده دو گله است و سابقه آقای گلی در لیگ یک را دارد و شاید بتواند کفش طلای لیگ برتر را هم تصاحب کند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال