عباس‌زاده: طارمی، منشا و ترابی رقبای من برای آقای گلی هستند

مهاجم تیم سایپا گفت: مهدی طارمی و منشا در تیم پرسپولیس زوج بسیار خوبی هستند، مهدی ترابی از سایپا هم آماده است و این سه بازیکن برای کسب عنوان آقای گلی شانس بالایی دارند ......

مهاجم تیم سایپا گفت: مهدی طارمی و منشا در تیم پرسپولیس زوج بسیار خوبی هستند، مهدی ترابی از سایپا هم آماده است و این سه بازیکن برای کسب عنوان آقای گلی شانس بالایی دارند.

محمد عباس زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تساوی یک-یک ساپیا مقابل سپاهان اظهار داشت: ما می توانستیم بازی مقابل سپاهان را ببریم و با سه امتیاز از اصفهان بازگردیم اما قسمت نبود. با توجه به اینکه شاهد برگزاری هفته اول لیگ برتر بودیم، شرایط بسیار سخت بود و در نیمه اول اصلا شاهد بازی خوبی نبودیم و کلا 2، 3 توپ به پای من برخورد کرد.

وی ادامه داد:  شک نکنید سپاهان امثال یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر و یکی از تیم های خوب مسابقات خواهد بود. سایپا نیز کاملا ترکیب خود را عوض کرده است و برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان دارد. تیم ما خیلی خیلی جوان شده است اما واقعا بازیکنان خوبی جذب تیم شده اند. با وجود جوانی تیم سایپا من فکر می کنم ما  نیز یکی از مدعیان این فصل لیگ برتر خواهیم بود.

مهاجم سایپا در خصوص عملکرد خودش در دیدار مقابل سپاهان گفت: من در دیدار مقابل سپاهان دو موقعیت خوب گلزنی داشتم اما با بدشانسی ضرباتم وارد دروازه نشد. فصل گذشته در لیگ یک، من قول دادم که 24 گل بزنم که به قول خود وفا کردم و امثال نیز قول می دهم خیلی چیزها را ثابت کنم. یکسری افراد پشت سر من حرف هایی زدند که من هیچ وقت آنها را نخواهم بخشید اما مطمئن باشید با عملکردم حرف های زیادی برای گفتن دارم و تلاش می کنم به عنوان آقای گلی دست پیدا کنم.

عباس زاده در خصوص اینکه رقبای او برای کسب عنوان آقای گلی چه کسانی خواهند بود، تصریح کرد: امسال مهدی طارمی و منشا در تیم پرسپولیس زوج بسیار خوبی هستند و همینطور مهدی ترابی از تیم سایپا برای کسب این عنوان شانس بالایی دارند. این سه بازیکن از رقبای من برای کسب عنوان آقای گلی هستند.

وی در پایان در خصوص دیدار هفته آینده سایپا مقابل صنعت نفت خاطرنشان کرد: من بازی صنعت نفت مقابل استقلال را ندیدم و شناختی نسبت به این تیم ندارم اما ما در تهران می توانیم یقه همه تیم ها رابگیریم. سعی می کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم و به برتری دست پیدا کنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال