عباس ملکی: رسانه‌ها می‌نویسند تا بفروشند؛ شما باور نکنید!

اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از خروج از این باشگاه در حالی که با ناراحتی جواب سوال یکی از خبرنگاران را نداد در میان تماشاگران گفت: من ناراحتی و نگرانی شما را درک میکنم الان هم میخواهم برای قراردادی نزد اسپانسر بروم اما به هر صورت سعی میکنم تا آنجا که امکان داشته باشد پاسخ سوالات شما را بدهم ......

 اکبر عباسی ملکی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از خروج از این باشگاه در حالی که با ناراحتی جواب سوال یکی از خبرنگاران را نداد در میان تماشاگران گفت: من ناراحتی و نگرانی شما را درک می‌کنم الان هم می‌خواهم برای قراردادی نزد اسپانسر بروم اما به هر صورت سعی می‌کنم تا آنجا که امکان داشته باشد پاسخ سوالات شما را بدهم. 

ملکی در ابتدای صحبت‌های خود تاکید کرد: شما نمی‌دانید ما چه مشکلاتی داریم اگر بدانید هیچ وقت از ما انتقاد نمی‌کنید. مثلا ما امسال 45 میلیارد پول در اختیار داشتیم اما نزدیک به 14.5 میلیارد تومان فقط به بازیکنان طلبکار دادیم. 

* آخرین وضعیت تیام و جباروف با استقلال 

وی افزود: جباروف ساعت 7:30 فردا به ترکیه می‌رود و تیام هم ساعت 7:30 شب قرار است آقای افتخاری هم امروز به ترکیه سفر کنند تا با این دو نفر مذاکره کنند. خیالتان راحت باشد. 

* یک میلیارد دلار هم بدهند با جدایی حسینی موافقت نمی‌کنیم

ملکی در پاسخ به سوال یک هوادار که تکلیف مجید حسینی چه شد ، گفت: مجید حسینی با استقلال قرارداد دارد و در بند قرارداد او آمده 100 هزار دلار به باشگاه پرداخت کند ضمن آنکه موافقت باشگاه را هم بگیرد. اگر یک میلیارد دلار هم بدهند ما با جدایی حسینی موافقت نمی‌کنیم. 

* وزیر در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به اعتراض یکی از هواداران که وزیر ورزش به استقلال کمک نمی‌کند گفت: این حرف‌ها را نزنید اصلا اینطور نیست من یک و سال و نیم است که در این باشگاه حضور دارم و می‌دانم که وزیر به استقلال کمک کرده، او در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد و شما نباید از او انتقاد کنید. این حرف‌ها را هم نزنید که وزیر پرسپولیسی است. به شخصه او در مقاطع مختلف به تیم ما کمک کرده است. 

* شما نمی‌دانید استقلال چقدر طلبکار دارد

عباسی ملکی با اشاره به اینکه باشگاه استقلال هر روز با طلبکاران مختلف مواجه است و همین امروز 200 میلیون تومان به حساب احمد جمشیدیان واریز کردند گفت: ما در حال پرداخت واریزی‌ها هستیم و می‌دانیم که باید این پول‌ها پرداخت شود. اگر بخواهید شما را بالا به باشگاه می‌برم تا ببینید استقلال چقدر طلبکار دارد. اینها برای افتخاری و مدیران باشگاه مشکل بوجود آورده است. 

* هرچه از وزیر خواستیم گفت چشم

ملکی تاکید کرد: من خیلی از مسائل را نمی‌توانم بگویم چون منافع ملی در میان است. 6 بازیکن ما را هوایی کرده‌اند متاسفانه یک ملی‌پوش ما مصدوم شد و یکی هم رفت. من یک سال و نیم است که وزیر را می‌شناسم و هر چه از او خواسته‌ایم گفته چشم. 

* رسانه‌ها می‌نویسند تا بفروشند؛ شما باور نکنید

عباسی ملکی افزود: چیزهایی که می‌بینید رسانه‌ها می‌نویسند فقط مخصوص خودشان است . رسانه‌ها هر طور دلشان بخواهد می‌نویسند مثلا می‌نویسند کفش شفر کج است. اگر اینها را ننویسند فروشی ندارند. باور کنید روزنامه‌ها را نمی‌خرند. من از شما سوال می‌کنم می‌دانید سال گذشته چرا موفق شدیم؟ چون سکوت کردیم. از هیات مدیره خواستیم 9 ماه کسی حرف نزد. حرف نزدیم و موفق شدیم. دیدید که تیم شانزدهم شد تیم اول. امسال هم همین است سکوت می‌کنیم، حرف نمی‌زنیم و موفق می‌‌شویم. این چیزهایی را که شما می‌شنوید باور نکنید. 

* پست مجیدی را خودش ننوشته برایش نوشته‌اند! 

به گزارش خبرگزاری فارس، هواداری گفت: مجیدی هم از عملکرد توفیقی هم انتقاد داشت و برای او پست گذاشت که ملکی پاسخ داد: پسر خوب آن پست فرهاد مجیدی را خودش ننوشته بود برای او نوشته‌‌اند! اتفاقا می‌دانیم چه کسی آن پست را نوشته است.شما که به قراردادها اعتراض دارید بدانید بعضی از قراردادها را ما نمی‌نویسیم. مدیر برنامه به بازیکن می‌گوید این بند را در قراردادت بگنجان. 

* برای رضایت‌نامه تبریزی 2 میلیارد خواسته‌اند

ملکی وقتی این جمله را گفت با اعتراض هواداران مبنی بر اینکه با این شرایط که بازیکن را جذب نکنید مواجه شد که وی پاسخ داد: هوادار می‌گوید امید  ابراهیمی را جذب کن. ولی می‌بینیم که او 5 میلیارد می‌خواهد البته این یک مثال است یا مثلا برای مرتضی تبریزی که قرارداد دارد از ما نزدیک به دو میلیارد خواسته‌اند. ما باید حواسمان به بازیکنان دیگر هم باشد پس به آنها چقدر باید بدهیم؟ 

* به منشا در پرسپولیس پاس ندادند چون پول زیاد گرفته بود

ملکی که به صورت آهسته صحبت می‌کرد گفت چرا سال گذشته به منشا در پرسپولیس پاس نمی‌دادند چون او از همه بیشتر گرفته بود! اینها را شما نمی‌دانید تیم باید تناسب داشته باشد. ما امسال هرچه قرارداد نوشتیم 5 ساله بود. 

* همه نفرات جذب شده روی لیست شفر بود

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص اینکه چرا این همه مصدوم جذب کردید گفت: اولا که همه این نفرات را شفر خواسته است. امید سامکن را هم خود شفر خواست و بعد اعلام کرد از او خوشم نیامد! مثلا اگر مجید حسینی را از ما به هر قیمتی بخواهند ما نمی‌دهیم. 

*کریمی مصدوم است و درست بشو هم نیست!

ملکی درخصوص اینکه تکلیف علی کریمی چه شد، گفت: این را محرمانه می‌گویم کریمی مصدوم است و اتفاقات آسیب‌دیدگی‌اش کهنه حتی می‌گویند درست بشو هم نیست ولی ما او را نزد دکتر فرستادیم که معاینه کنند اگر اجازه دادند ما او را جذب می‌کنیم اگر نشد به دنبال یک هافبک آلمانی و یک بازیکن ایرانی هم هستیم. شفر باید بازیکن را بخواهد. 

* خبرنگار می‌خواهد از داخل صحبت‌های ما مطلب دربیاورد

 عضو هیات مدیره استقلال در پایان صحبت‌های خود گفت: باز هم به شما هواداران می‌گویم امسال مصاحبه نمی‌کنیم  چون خبرنگار می‌خواهد من مصاحبه کنم تا از داخل همان صحبت‌ها برود مطالبی را پیدا کند و بنویسد. ما یا باید جواب بدهیم یا ندهیم. پول خبرنگار فقط از این راه درمی‌آید. سال گذشته اشتباه کردم به برنامه 90 رفتم اما اعتراف می کنم چون از دروغ بدم می آید روی خط رفتم و آن صحبت ها را مطرح کردم چون نمی خواهم شما دروغ بشنوید.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال