عبدالرزاق حمدالله باز هم ناجی النصر شد

تیم فوتبال النصر به لطف درخشش دقایق پایانی عبدالرزاق حمدالله، از سد الرائد گذشت تا شانس هایش برای کسب سهمیه آسیایی را زنده کند....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته بیست و هشتم لیگ حرفه ای عربستان، تیم فوتبال النصر که پس از مدت ها با حضور تماشاگرانش در استادیوم مرسول پارک به میدان رفته بود، میزبان تیم الرائد بود و برخلاف انتظارها، آنها گل نخست بازی را روی یک پرتاب بلند اوت و ضربه سر دژوم مهاجم کامرونی الرائد دریافت کردند.


النصر که نیمه نخست را با شکست به رختکن رفت، با سه تعویضی که در ابتدای نیمه دوم انجام  داد، به بازی برگشت. در دقیقه ۵۹ ارسال سلطان الغنام از سمت راست به روی دروازه به فراس البریکان رسید و این بازیکن پس از یک چرخش زیبا و خارج کردن مدافع الرائد از جریان بازی، با یک ضربه بغل پای فنی گل تساوی را برای النصر به ثمر رساند.


در دقیقه ۷۵ یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه الرائد به دست آمد. ضربه حمدالله پس از برخورد به دیواره دفاعی به عبدالمجید الصلیهم و سپس علی الحسن رسید و پاس این بازیکن درون محوطه جریمه به حمدالله باعث شکل گیری یک موقعیت خطرناک شد که ضربه پای چپ عبدالرزاق، به گوشه دروازه الرائد رفت و گل دوم نصراوی به ثمر رسید.


در دقیقه ۸۸ ضد حمله النصر با پاس تک ضرب سلطان الغنام به سامی الناجل از سمت راست آغاز شد که این بازیکن با یک پاس تک ضرب و رو به جلو، عبدالرزاق حمدالله را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد. مهاجم مراکشی النصر ابتدا نتوانست توپ را به خوبی کنترل کند ولی در ادامه پس از چند سر توپ، مدافع الرائد را از سر راه برداشت و با ضربه ای که با پای چپ زد، دروازه حریف را برای بار سوم باز کرد تا پیروزی تیمش را قطعی کند.


النصر با این پیروزی ۴۵ امتیازی شد و در رتبه پنجم جدول باقی ماند. آنها اختلاف ۲ امتیازی خود با التعاون رده چهارمی را حفظ کردند و امیدوارند این تیم در دو هفته باقی مانده امتیاز از دست دهد تا جای التعاون را در جدول گرفته و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.


النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست و طی هفته های اخیر پس از تغییرات بر روی نیمکت خود و حضور مانو منزس برزیلی، روند رو به رشدی را در پیش گرفته است.

تگ ها


النصر عربستان عربستان سعودی