عبدالغنی: بازی مهمی مقابل پرسپولیس داریم/به دنبال 3 امتیاز هستیم

کاپیتان الاهلی پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: هدف اول ما از حضور در این رقابت ها گرفتن امتیازات لازم برای صعود از گروهمان است....

کاپیتان الاهلی پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: هدف اول ما از حضور در این رقابت ها گرفتن امتیازات لازم برای صعود از گروهمان است.

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس فردا(سه شنبه) در سومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الاهلی عربستان می رود.

 حسین عبدالغنی که به همراه خورخه فوساتی در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (سه‌شنبه) تیم‌های پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حضور یافته بود، در خصوص این بازی گفت: فردا بازی دشوار و البته مهمی خواهیم داشت که امیدوارم با پیروزی ما همراه شود.:هدف اول ما از حضور در این رقابت ها گرفتن امتیازات لازم برای صعود از گروهمان است. بی رتدید فردا بازی سخت و مهمی را در راه دیدار با پرسپولیس در مسیر آسیایی خودمان داریم.

وی افزود: هدف اول ما کسب یکی از دو سهمیه صعود از گروه D و رسیدن به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است. امیدوارم فردا با 3 امتیاز کامل بازی را ترک کنیم. تیم برای نمایشی قدرتمندانه در دیدار فردا آماده است. ما در روزهای گذشته بازی های سختی را پشت سرگذاشتیم.اما فردا آماده ارائه نمایشی قدرتمند هستیم.