عبداللهی: آلومینیوم نترس و پُرتلاش بازی می‌کند

مربی تیم فوتبال آلومینیوم امیدوار است مقابل نساجی نمایش خوبی ارائه دهند و به برتری برسند....

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا عبداللهی در نشست خبری پیش از دیدار آلومینیوم مقابل نساجی اظهار کرد: از نظر آمادگی جسمانی در وضعیت خوبی هستیم و از نظر تاکتیکی هم به شرایط مسابقه رسیده‌ایم و قطعا اوضاع تیم ما هفته به هفته بهتر هم خواهد شد؛ شناخت خوبی به لحاظ تاکتیکی از بازیکنان پیدا کردیم و مطمئنا یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر از نظر تاکتیکی، آلومینیوم اراک خواهد بود.

او ادامه داد: اراک از نظر زیرساختی شرایط بسیار خوبی برای میزبانی لیگ برتر دارد و قطعا با حمایت مسؤولان می‌تواند تبدیل به باشگاه بزرگی در فوتبال ایران شود.

مربی جدید تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اشاره به برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگران گفت: اولین دغدغه ما عدم حضور تماشاگران است و ای‌کاش شرایطی فراهم می‌شد که تماشاگران به صورت محدود در استادیوم حضور پیدا می‌کردند چرا که نقش بزرگی در موفقیت تیم ها دارند. در عین حال از طرف رسول خطیبی این نوید را می‌دهم که بازیکنان ما خیلی نترس و پُرتلاش وارد زمین شده و تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه در کلیه مسابقات به کار ببرند.

 او یادآور شد: تیم نساجی تیمی قابل احترام و ریشه‌دار و در فوتبال ایران است و با تجربه چند رویارویی که با این تیم داشتم، کار آسانی برابر این تیم نخواهیم داشت.

مربی آلومینیوم اراک اضافه کرد: با حضور مربیان جوانی که در لیگ امسال حضور دارند، به نظر من لیگ برتر امسال یکی از تاکتیکی‌ترین لیگ‌های چند سال اخیر خواهد بود و امیدوار هستیم لیگ پویایی داشته باشیم و با برنامه‌ریزی که فدراسیون و سازمان لیگ انجام می‌دهند، مسابقات به صورت منظم برگزار شود.

عبداللهی یادآور شد: تیم‌هایی که در سال اول به لیگ برتر وارد می‌شوند، معمولا نتایج خوبی نمی‌گیرند، اما این موضوع در مورد تیم آلومینیوم اینطور نخواهد بود چون هم مسؤولان تیم را مورد حمایت قرار می‌دهند و هواداران هم حامی تیم هستند.

تگ ها


آلومینیوم اراک