عبداللهی: ارزیابی از نفت MIS بماند نیم فصل دوم

مربی نفت مسجدسلیمان مدعی است این تیم در نیم فصل دوم به نبوغ تاکتیکی و نتیجه‌گیری مدنظرشان خواهد رسید....

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان بعد از هفته‌ها موفق شد در دیدار هفته یازدهم برابر حریف خود به بردی قاطع دست یابد تا شرایط تا حد زیادی به سود طلایی‌پوشان شود.

حمید عبداللهی مربی نفت مسجدسلیمان درباره برتری تیمش مقابل حریف گفت: از شروع فصل ما رو به رشد پیش رفتیم. از نظر فنی تیم ما پیشرفت داشت اما نتایج دلخواه نبود و با کارفنی ما سازگاری نداشت. برابر پرسپولیس، تراکتور، آلومینیوم و مس رفسنجان در همه این بازی‌ها نتایج با کارفنی ما قابل قیاس نبود اما برابر فجر شکرخدا موفق به کسب پیروزی شدیم به این خاطر که شناخت خوبی از حریف داشتیم.

او ادامه داد: برخلاف سایر بازی‌ها که شانس همراه ما نبود، به لطف خدا دو گل در نیمه اول به ثمر رساندیم و سوار بازی بودیم. می دانستیم که چه چیزی می ‌‎خواهیم و در نیمه دوم هم چون بچه ها نگران بودند و به این سه امتیاز لازم داشتیم، یک مقدار عقب نشستیم و چون بچه‌ها عقب نشستند به دنبال دفاع و ضدحمله رفتیم. فجر تیم خوبی است و بازیکنان دونده‌ای هم داشت اما به هر شکل موفق شدیم که سه امتیاز این بازی را به دست آوردیم.

مربی نفت مسجد سلیمان درباره پیش‌بینی‌اش از شرایط این تیم در آینده گفت: تیم ما هنوز به کار بیشتر و زمان نیاز دارد. به غیر از حمایت های مالی و معنوی باید بیشتر تلاش کنیم ولی نسبت به زمان شروع تمرینات ما در این فصل چه در بحث جذب بازیکن و چه در بحث آماده سازی، فکر می‌کنم که نباید در نیم فصل اول ارزیابی شویم و ارزیابی کامل از ما باید در نیم فصل دوم انجام شود. بالاخره این قانون فوتبال است که تیم‌های کم بضاعت باید برای بقا در لیگ تلاش کنند و ما هم این را مدنظر داریم ولی فوتبالی که بازی می‌کنیم چیز دیگری می‌گوید.

عبداللهی در ادامه می گوید: امیدوارم زمان مناسبی به دست بیاوریم تا آماده سازی تیم را تکمیل کنیم چون هیچ زمانی برای کار فنی ویژه نداریم و بیشتر روی آنالیز و ریکاوری در طول مسابقات وقت می گذاریم. فرق ما با تیم های دیگر این است که شرایط فیزیکی بهتری دارند و در انتخاب بازیکن هم دست بازی دارند اما ما تیم مان دیربسته شده و آمادگی نداشتیم ولی احساس می کنم که از نظر فنی پیشرفت بیشتری داشته باشیم.

مربی تیم نفت درمورد اعتراضات زیاد به مسائل داوری در لیگ جاری گفت: من در هفته های پیش از وضعیت داوری نگران بودم و به اتفاقات واکنش نشان دادم که همه فوتبال ایران آن را دیدند و نمی خواهم دوباره آن را بازگو کنم ولی واقعا روی مربیان هم فشار وجود دارد. ما با شرایطی که داشتیم می شد در حال حاضر امتیازات بیشتری داشته باشیم. تیم هایی که در حال حاضر اعتراض می کنند شاید به اندازه ما هم تحت فشار نباشند و وضعیت خوبی در لیگ داشته باشند اما این را می‌خواهم بگویم که  باید تیم‌ها و مربیان را هم درک کرد.

عبداللهی در پایان گفت: قبول دارم که جنجال روی مسائل داوری زیبنده فوتبال نیست ولی ما همان زمانی که درباره داوری صحبت می کنیم شاید از این ناراحت هستیم که به جای مسائل فنی روی چنین اتفاقاتی حرف می زنیم. همانطور که روی داوران فشار وجود دارد، مربیان و تیم ها با امتیاز از دست دادن استرس می گیرند و فشار را احساس می کنند. گاهی اگر مربیان حرف می‌زنند نباید آن‌ها را گناهکار دانست چون آنها هم سعی دارند که حق تیمشان را بگیرند.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان تراکتور حمید عبداللهی