عبداللهی: بدهی‌ها اجازه دهد وضعیت استقلال بهتر می‌شود

مشاور عالی مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید کرد که این باشگاه با حل مشکلات مالی و پرداخت بدهی‌ها به آرامش خواهد رسید....

وی در ادامه تأکید کرد: ما چند روز پیش در جلسه‌ای بودیم که بزرگان هم حضور داشتند. مسئولان استقلال هم خیلی سخت و جدی کار انجام می‌دهند و قرار است با اسپانسر هم به توافق برسند تا برخی مسائل اخیر حل شود. شاید برخی مسئولان فوتبالی نباشند، ولی به‌هرحال ورزشی هستند و دنبال اینکه کارهای اساسی انجام دهند. از طرفی آقای سعادتمند هم شبانه روز برای استقلال وقت می‌گذارد و کار انجام می‌دهد که امیدوارم در آینده‌ای نزدیک جواب بدهد.

مشاور عالی مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه ثبات در مدیریت موضوع مهمی است، خاطرنشان کرد: اگر مشکلات مالی و بدهی‌ها از بین برود قطعاً استقلال یک نفس راحت می‌کشد و به آرامش می‌رسد، آن وقت مدیریت هم می‌تواند برای آینده بهتر برنامه‌ریزی کرده و به فکر درآمدزایی هم باشد. همان‌طور که گفتم مدیرعامل باشگاه روی کارش وقت می‌گذارد و امیدوارم استقلال در آینده روزهای خوبی را تجربه کند و در مسیری درست و حرفه‌ای گام بردارد.

عبداللهی در مورد بازی فردا شب این تیم برابر فولاد خوزستان تصریح کرد: این بازی سختی‌های خاص خودش را دارد و من شنیده‌ام که حتی دمای هوای اهواز در ساعت بازی ۴۵ درجه است. با این حال امیدوارم تیم در شروع بازی‌ها نتیجه خوبی بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال در این فصل شانس قهرمانی دارد، گفت: هیچ چیز غیرممکن نیست و در فوتبال می‌توان هر هدفی را دنبال کرد. مجیدی هم به صورت منظم کارش را انجام می‌دهد و امیدوارم استقلال فصل جاری را به بهترین شکل به اتمام برساند.

تگ ها


استقلال تهران نصرالله عبدالهی