عبداللهی در گفتگو با مدال: استقلال و مجیدی لطمه بزرگی دیدند

پیشکسوت استقلال معتقد است فاصله زمانی زیاد بین دو بازی آبی پوشان به تیم و سرمربی آن لطمه بزرگی زده است....

نصرالله عبداللهی در گفتگو با مدال از آینده استقلال با فرهاد مجیدی به نیکی یاد کرد و گفت: البته این سرمربی جوان کار سختی پیش رو دارد چرا که تیم خوبی را از استراماچونی تحویل گرفته و باید  بتواند آن را حفظ کند.

این پیشکسوت استقلال ادامه داد: اتفاقاتی که طی روزهای گذشته رخ داده شرایط را کمی پیچیده کرده و سخت می شود پیش بینی کرد در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اما هر چه هست همه باید تلاش و حمایت کنند تا استقلال به شرایط مطلوب نیم فصل اول برگردد.

عبداللهی به محرومیت تیم های ایرانی از برگزاری بازی در زمین خودی هم اشاره کرد و گفت: تصمیم کاملا مغرضانه ای بود. هیچکس این تصمیم را نمی پذیرد و هیچ تیم ایرانی هم حاضر نیست در زمین دیگری بازی کند.

سرپرست سابق استقلال تاکید کرد: همه می دانند که ایران یکی از امن ترین کشورهای منطقه است اما کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت تاثیر کشورهای دیگر خصوصا عربستان این تصمیم را گرفته است که منصفانه نیست.

عبداللهی در تحلیلش از شروع دوباره استقلال در لیگ گفت: استراماچونی تیم خوبی را آماده کرده بود اما وقفه ای که بین دو بازی استقلال افتاده به این تیم و فرهاد مجیدی لطمه خواهد زد چرا که تیم از شرایط مسابقه خارج شده و سخت می شود آن هماهنگی قبلی را در آن ایجاد کرد. با این حال به آینده مجیدی با استقلال خوشبین هستم و امیدوارم این تیم بتواند در پایان فصل قهرمان شود.

بیشتر بخوانید:

رحمتی: به تیم مجیدی خوش‌بینم

بینی معاون باشگاه شکست؛ استقلال صاحبخانه نشد!

تگ ها


اخبار استقلال فرهاد مجیدی نصرالله عبداللهی آندره آ استراماچونی استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال