عبداللهی در گفت‌وگو با مدال: نمی دانم دلیل اختلاف شفر و خطیر چیست!

نصرالله عبداللهی درباره موضوع پر سروصدای این روزهای باشگاه استقلال صحبت کرد....
نصرالله عبداللهی درباره موضوع پر سروصدای این روزهای باشگاه استقلال صحبت کرد.

مشاور ارشد استقلال گفت: معاون ورزشی باشگاه کارش را دنبال می کند.

نصرالله عبداللهی که یکی از نزدیکترین افراد به امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال تهران است درباره آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار مدال گفت: همه دیدید که در بازی با پیکان بچه ها چه عملکردی داشتند و من معتقدم این بازیکنان می توانند در ادامه مسابقات نیز همانطور که برابر پیکان بازی کردند نمایش بدهند. آقای شفر در تلاش است تا شرایط تیم بازی به بازی بهتر شود.

وی درباره آخرین وضعیت آیاندا پاتوسی گفت: در اینکه این بازیکن کیفیت خوبی دارد بحثی نداریم اما بر اساس قوانین باید پیش برویم و باشگاه هم در تلاش است تا فدراسیون را متقاعد کند که پاتوسی از کیفیت خوبی برخوردار است و بازیکنی است که حضورش در لیگ ایران به بالارفتن سطح کیفی رقابت ها کمک می کند. ان شالله ظرف روزهای آینده مشکل این بازیکن حل می شود و کارت بازی می گیرد.

مشاور باشگاه استقلال درباره پرونده مهدی قائدی نیز گفت: هنوز مشخص نیست که دادگاه چه حکمی برای او می دهد اما نزدیکانش در بوشهر به دنبال کارش هستند و اگر هم به کمک باشگاه نیازی باشد قطعا ورود می کنیم.

عبداللهی در پاسخ به این سوال که باشگاه چه زمانی برای گادوین منشا منزل تهیه می کند گفت: الان هم در جای خوبی زندگی می کند و مشکلی نیست. فکر می کنم خود این بازیکنان خارجی هم در هتل راحت باشند. باشگاه در صدد است مشکلات مالی را حل و فصل کند و برای این بازیکن هم منزلی را تهیه کند تا خانواده‌اش را به آنجا ببرد.

وی درباره مشکلات مالی باشگاه استقلال و مطالبات بازیکنان گفت: آقای فتحی و همکارانش شبانه روز در تلاش هستند تا پول تهیه کنند. بزرگترین مشکل باشگاه در حال حاضر همین مسایل مالی است. باشگاه قصد دارد قبل از پایان سال بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند.

عبداللهی گفت: یکی دیگر از مشکلات ما زمین تمرین است که آقای شفر از وضعیت زمین صنایع دفاع رضایت کامل داشت و الان هم باشگاه مذاکراتی با مسئولان آن مجموعه داشته تا بار دیگر تمرینات در صنایع دفاع برگزار شود.

وی درباره بحث پر دامنه این روزها یعنی اختلافات شفر و خطیر معاون ورزشی استقلال گفت: من دقیقا نمی دانم مشکل چیست اما آقای فتحی تلاش می کند تا مجموعه با آرامش پیش برود.

عبداللهی درباره شایعه کنار رفتن خطیر نیز گفت: ایشان مسافرت بود و الان هم کارش را در باشگاه ادامه می دهد.