عبداللهی در گفت و گو با مدال: نساجی خیلی خشن بود

مشاور ارشد باشگاه استقلال گفت: برای جذب یک بازیکن دیگر جای خالی داریم....

مشاور ارشد باشگاه استقلال گفت: برای جذب یک بازیکن دیگر جای خالی داریم.

نصرالله عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار مدال درباره بازی دوستانه امروز تیمش برابر نساجی قائمشهر اظهار داشت: بازی خوبی بود اما در لحظاتی تیم حریف خشن بازی می کرد و در چند نوبت آقای شفر معترض شد چون در بازی تدارکاتی نتیجه مهم نیست و تیم ها باید به مرور تاکتیک های خود بپردازند. با این حال فکر می کنم بازی خوبی بود و نفرات جوان ما محک خوبی خوردند.

وی درباره مصدومیت مهدی قائدی نیز گفت: چیز خاصی نبود و برای ادامه کار و حضور در تمرینات مشکلی ندارد.

عبداللهی درباره تاثیرات حضور فرهاد مجیدی در استقلال گفت: او بزرگتر تیم بوده و الان هم با حضورش می تواند نقش مهمی را داشته باشد. فرهاد می تواند روی نفرات جوان تیم تاثیر بگذارد چون همه بازیکنان جوان ما دوست دارند مثل فرهاد باشند.

وی درباره مشکلات مالی استقلال گفت: بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شده اما واقعیت این است که مدیران باشگاه به شدت دنبال پول هستند و در این روزها پیدا کردن پول کار سختی است. تمام فکر و ذکر آقای فتحی حل این مشکلات است.

پیشکسوت باشگاه استقلال تهران درباره لیست استقلال و این موضوع که؛ آیا بازیکن دیگری جذب خواهد شد گفت: فکر می کنم یک جای خالی دیگر داریم چون امید نورافکن بازیکن زیر 23 سال محسوب می شود. آقاخان هم نامش وارد لیست نشده بود.