عبداللهی: رفیق نیمه راه خطیبی نیستم

مربی آلومینیوم با جدایی از این تیم اعلام کرد راهی تراکتور می‌شود تا در کنار رسول خطیبی فعالیت کند....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی قبل باشگاه آلومینیوم اعلام کرد حمیدرضا عبداللهی که به‌عنوان دستیار رسول خطیبی در آلومینیوم فعالیت داشت را به‌عنوان سرمربی موقت انتخاب کرده، اما عبداللهی از اعلام رسمی چنین موضوعی در محل تمرین و بین بازیکنان‌شان اظهار بی‌اطلاعی نمود.

عبداللهی درباره کار در آلومینیوم اراک اظهار کرد: از اینکه در آلومینیوم با هدایت رسول خطیبی و حمایت هواداران بی‌نظیر اراکی توانستیم نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کنیم، خوشحال هستم. در این مسیر پُر فراز و نشیب، کادر مدیریتی باشگاه و کارخانه همواره حامی ما بودند و استاندار محترم استان مانند یک پدر معنوی به هر شکلی از مجموعه ما حمایت کردند.

او ادامه داد: همه می‌دانند رسول خطیبی فرزند آذربایجان و تراکتور است و زمانی که این تیم احتیاج به کمک داشت، برای کمک به تراکتور درنگ نکرد.

این مربی فوتبال یادآور شد: به هواداران اراکی هم که به بنده لطف داشتند، اعلام کردم که تا قبل از تمرین امروز هیچ‌کسی از باشگاه رسما با من صحبت نکرد، اما به یکباره سر تمرین بحث موقت بودن بنده به‌عنوان سرمربی مطرح شد که چنین کاری در شان من نبود؛ کلمه موقت یعنی دوستان به دنبال سرمربی هستند و از طرف دیگر، من هم اخلاقی به رسول خطیبی تعهد داشتم و با توجه به اینکه رفیق نیمه راه نیستم، نتوانستم با آلومینیوم ادامه دهم.

عبداللهی تاکید کرد: بنابر دلایلی که اشاره نمودم، از ادامه همکاری با باشگاه آلومینیوم اراک انصراف می‌دهم تا باشگاه با فراق بال نقشه راه آینده‌شان را به طور قطعی ترسیم کنند، نه موقت!

این مربی که قرار است به کادر فنی تراکتور اضافه شود، ابراز کرد: امیدوار هستم روحیه جنگندگی و سبک کاری‌مان در تراکتور پاسخ دهد و اتفاقات خوبی را برای این تیم رقم بزنیم.

تگ ها


آلومینیوم اراک