عبداللهی: زمان بزرگترین قاضی است

مربی تراکتور بعد از قطع همکاری با این باشگاه، نسبت به برخی اتفاقات در آن گلایه خود را مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رسول خطیبی و دستیارانش که به نظر می‌رسید با صعود به همراه این تیم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، یک موفقیت بزرگ را رقم زده‌اند در ادامه اما از جمع تبزیزی‌ها کنار رفتند تا طی هفته‌های پایانی فیروز کریمی هدایت این تیم را عهده‌دار باشد.

بعد از قطع همکاری تراکتور با رسول خطیبی، اکنون حمید عبداللهی نیز با حضور در باشگاه فسخ خود را دریافت کرد و ترجیح داد همانند دوره آلومینیوم اراک بعد از جدایی رسول خطیبی به کارش ادامه ندهد. این در حالیست که در اراک نیز بعد از جدایی رسول خطیبی به وی پیسنهاد حضور روی نیمکت این تیم داده شده بود.

عبداللهی بعد از قطع همکاری با تراکتور، اکنون در متنی گلایه‌آمیز نسبت به اتفاقات دوران همکاری با این تیم واکنش نشان داده و با اشاره به بی‌مهری، فعالیت‌های پشت پرده در فضای مجازی، تهمت‌ها و ... مدعی شده که زمان بهترین قاضی خواهد بود و به زودی دست کسانی که به دنبال این بودند تا تراکتور به موفقیت نرسد رو خواهد شد.

این دومین تجربه حضور حمید عبداللهی در تبریز محسوب می‌شد که البته این باره نیمه کاره باقی ماند. در فصل گذشته او توانسته بود در هفته‌های پایانی با هدایت ماشین سازی این تیم را از خطر سقوط نجات دهد و سهمیه تیم دوم تبریز  را حفظ کرده بود.

تگ ها


تراکتور حمید عبداللهی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال