عبداللهی: شفر مربی جدید نمی‌خواهد؛ او حق دارد ناراحت باشد

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: برای تسویه حساب با دیگر طلبکاران منتظر رسیدن پول هستیم ......

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: برای تسویه حساب با دیگر طلبکاران منتظر رسیدن پول هستیم.
نصرالله عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار مدال با اشاره به بسته شدن پرونده طلبکارانی که شکایت کرده بودند اظهار داشت: این یک کار جمعی و تیمی بود و آقای فتحی در راس این گروه کار ها را زیر نظر داشت و خوشبختانه موفق شدیم از خطری که استقلال را تهدید می کرد دور شویم. در حال حاضر پرونده هایی که به شکایت رسیده بود بسته شده و تنها طلبکارانی مانده اند که شکایت نکرده اند اما باشگاه برای پرداخت مطالبات آنها برنامه ریزی کرده است.
وی در پاسخ به این سوال که تکلیف پرونده جواد نکونام و حکمی که در دست داشت چه شد بیان داشت:ایشان حکم داشت و در مرحله اول باشگاه مبلغی در حدود 330 میلیون تومان برایش واریز کرد تا بحث شکایت مرتفع شود و قرار است ظرف روزهای آینده و بعد از رسیدن پول مابقی مطالبات او که به مالیات قراردادش مربوط می شود را پرداخت کنیم.
عبداللهی درباره طلبکارانی چون امیر قلعه نویی و علیرضا منصوریان نیز گفت: اینها به اضافه افراد دیگری که شکایت نکرده اند اما از باشگاه طلبکارند براساس برنامه پول شان را خواهند گرفت؛ البته این نام هایی که شما گفتید با باشگاه توافق کرده اند اما هنوزپول شان را نگرفته اند.
وی درباره مطالبات مرحومان حجازی و پورحیدری نیز گفت: باشگاه براساس اسنادی که در حسابداری اش است اقدام به پرداخت می کند و قرار شده اقای فتحی همین روزها با خانواده های منصور و ناصر حضوری صحبت کند و ان شالله مشکل آنها هم حل خواهد شد.
مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال درباره این موضوع که قرار است یک مربی جدید به کارد فنی استقلال اضافه شود گفت: تا این لحظه آقای شفر هیچ درخواستی برای جذب مربی جدید به باشگاه نداده است و فعلا مربی جدیدی به کادر اضافه نمی شود.
عبداللهی درباره این بحث که گفته می شود شفر از بابت دعوت از 6 بازیکن خود به تیم ملی ناراحت است گفت: خب حق دارد ناراحت باشد چون برنامه های یک مربی بر اساس نفرات اصلی اش هماهنگ می شود. البته ما خوشحالیم که این همه بازیکن در تیم ملی داریم اما سرمربی تیم نگاهش بر اساس برنامه های خودش و تمریناتش است.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال