عبداللهی: ماشین‌سازی در تعطیلی لیگ ضربه خورد

مربی ماشین‌سازی می‌گوید عدم تمرین مناسب این تیم در زمان تعطیلی کرونایی بازی‌ها به این تیم لطمه زده است....

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا عبداللهی در نشست خبری قبل از دیدار تراکتور و ماشین‌سازی عنوان کرد: شهرآورد تبریز کاملا جدی و برای ما سخت است. دو تیم و به ویژه تراکتور کیفیت خوبی دارند. با تیمی بازی داریم که سه کاپیتان تیم ملی را در اختیار دارد و مشخص است که از سطح توانایی بالایی برخوردار هستند.

او ادامه داد: ارائه بازی زیبا و ایجاد موقعیت گل چیزی است که مربیان می‌توانند درست کنند ولی بخشی از گل زدن به توانایی بازیکنان برمی‌گردد و در تمام دنیا گلزنی، توانایی و نبوغی است که در یک بازیکن وجود دارد. برای اینکه بتوانید یک گلزن باشید یا یک مهاجم را در امر گلزنی ارتقاء دهید، نیاز به زمان کافی دارید ولی در واقع، گلزنان خوب گلزن به دنیا می‌آیند ولی درست کردن فرصت، کار مربی بوده و چیزی است که مربی به بازی می‌آورد.

مربی ماشین‌سازی درباره دلیل گل خوردن دقایق پایانی این تیم در هفته‌های گذشته گفت: فکر می‌کنم این اتفاق فقط به تمرینات ابتدای فصل مرتبط نمی‌شود چراکه ممکن است تمرینات ابتدای فصل شما خوب باشد ولی در اواسط لیگ بنابر نوع و شرایط تمرین، آمادگی بدنی بازیکنان پایین بیاید و اگر خوب تمرین نکنند، شرایط خوبی به دست نیاورند.

عبداللهی تاکید کرد: تیم ما در شرایط کرونا خوب تمرین نکرد و همین موضوع به آمادگی تیم لطمه زد که به این مشکلات دچار شدیم.

او به غایبان ماشین‌سازی در دیدار با تراکتور اشاره کرد و افزود: شاهین توکلی را به دلیل محرومیت و شاهین ثاقبی را بخاطر مصدومیت قطعا در اختیار نخواهیم داشت. یکی، دو مصدوم دیگر هم داریم که تلاش می‌کنیم آنها را به بازی برسانیم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز