عبداللهی: نام حریف‌مان را نمی‌دانم!

حمید رضا عبداللهی، مربی نفت مسجد سلیمان، در کنفرانس خبری پیش از دیدار با پدیده حضور یافت....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته سوم لیگ ۲۱ دو تیم نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد به میزبانی مشهدی‌ها با هم دیدار می‌کنند. حمیدرضا عبداللهی مربی نفت مسجدسلیمان در کنفرانس خبری پیش از این بازی، در ابتدا گفت: فردا با نماینده شهر مشهد بازی داریم. نمی‌دانم باید اسمش را چه چیزی بگویم؛ پدیده خراسان یا شهرخودرو، نمی‌دانم! امیدوارم بازی خوبی باشد. هر دوتیم مشکلاتی دارند و مشکلات ما همچنان وجود دارد اما نمی‌خواهم درباره آن‌ها صحبت کنم چون تمرکز ما باید روی بازی باشد. بعد از بازی فردا درباره مشکلات می‌شود صحبت کرد.

او ادامه داد: آخرین تیمی بودیم که تشکیل شدیم و زمانی که یک تیم دیر تشکیل می‌شود مشکلات ناشی از آمادگی جسمانی و بازی تدارکاتی را دارد. ما دوبازی قبلی را به عنوان بازی تدارکاتی حساب می‌کنیم. بازی قبل به دلیل مشکلاتی که بود و معطلی هایی که شد عافلگیر شدیم. سی دقیقه اول را از دست دادیم، بعد به بازی برگشتیم اما دیر شده بود. برای ما لیگ از فردا آغاز می‌شود.

عبداللهی اضافه کرد: به بازیکنان ایمان کامل داریم و می‌دانیم که بازیکنان توانمندی داریم و فقط لازم است که تمرکز آن‌ها روی بازی باشد و از حداکثر توان‌شان استفاده کنند. بازیکنان ما آنقدر با تجربه هستند که گول مشکلات تیم پدیده را نخورند و با تمام وجود بازی کنند. امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد. یک یا دونفر مصدوم داریم و پزشکان تلاش می‌کنند آن‌ها را به بازی برسانند اما محروم نداریم.

تگ ها


حمید عبداللهی