عبداللهی: چند مصدوم داریم اما بازهم کفه ترازو به سمت ما سنگین‌تر است

سرپرست تیم فوتبال استقلال معتقد است که این تیم توانایی شکست دادن ذوبآهن در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را دارد ......

سرپرست تیم فوتبال استقلال معتقد است که این تیم توانایی شکست دادن ذوب‌آهن در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

نصرالله عبداللهی، درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل ذوب‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت مصدومان این تیم و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

تصور می‌کردید مقابل ذوب‌آهن در بازی رفت شکست بخورید؟

نه، نتیجه عادلانه نبود و بازی باید با تساوی به پایان می‌رسید. در نیمه اول می‌توانستیم دو یا حتی سه گل بزنیم که این اتفاق نیفتاد. در نیمه دوم، ذوب‌آهن بهتر بود، اما نتیجه باید مساوی می‌شد.

با توجه به تعداد مصدومان، می‌توانید بازی برگشت جبران کنید و راهی مرحله بعد شوید؟

چرا نتوانیم؟ خیلی امیدوارم که بازی برگشت را می‌بریم. با اینکه مصدوم داریم، اما کفه ترازو به سمت استقلال سنگین‌تر است.

چه اتفاقی برای داریوش شجاعیان و امید ابراهیمی افتاد؟

پای شجاعیان پیچید و متأسفانه مصدوم شد. او برخورد آنچنانی با بازیکن حریف نداشت، اما رباط پایش پاره شد. شجاعیان بازیکن خوش‌خنده‌ای است که بازیکنان را سرگرم می‌کرد. قطعاً بازیکنان دلتنگ او می‌شوند. امیدوارم شجاعیان خیلی زود به تمرینات بازگردد. ران پای ابراهیمی هم ضربه خورده بود، اما با غیرت تا آخرین دقیقه بازی کرد.

 پس از بازی با ذوب‌آهن به باغی که توسط یک هوادار دعوت شده بودید، رفتید. چه شد که شفر این بار موافقت کرد به آنجا بروید؟

ما دو بار به این باغ رفتیم، شب بازی و روز بعد از آن. وقتی شب بازی به آنجا رفتیم، تصمیم گرفتیم تمرین ریکاوری را آنجا برگزار کنیم. جای خوبی بود و همه خوش‌شان آمده بود.

ظاهراً علاوه بر تفریح، خواندن آواز سنتی زنده هم برای بازیکنان ترتیب داده شده بود...

قرار بود از این کارها بکنند، اما چون تیم باخته بود، بازیکنان ناراحت بوده و سرحال نبودند. بنابراین گفتیم که این برنامه‌ها را جمع کنند.

شفر هم از آنجا خوشش آمده بود و مشغول بازی با فوتبالدستی شد!

همه چیز آنجا خوب بود، سونا و استخر و چیزهای دیگری داشت. این باغ برای یکی از هواداران پولدار اصفهان است که پدرش از قدیم طرفدار استقلال بود.

تگ ها


استقلال AFC Champions League فوتبال