عبداللهی: چون استقلال تیم شده، الدحیل کارسختی خواهد داشت

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: درست است که الدحیل تیمی قدرتمند است و بازیکنان بین‌المللی خوبی دارد اما چون استقلال تیم شده آنها کارسختی مقابل شاگردان شفر دارند....

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: درست است که الدحیل تیمی قدرتمند است و بازیکنان بین‌المللی خوبی دارد اما چون استقلال تیم شده آنها کارسختی مقابل شاگردان شفر دارند.

به گزارش مدال،نصرالله عبداللهی در گفت‌و‌گویی درباره شرایط فعلی تیم فوتبال استقلال و بازی این تیم مقابل الدحیل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال این روزها هم خوب بازی‌می‌کند و هم نتیجه می‌گیرد. در واقع می‌توان گفت حالا استقلال یک تیم شده و شرایط به‌گونه‌ای است که اگر بازیکنی کم یا زیاد شود روی روند حرکتی تیم تاثیری نمی‌گذارد.

وی افزود: درست است که الدحیل تیمی قدرتمند است و بازیکنان بین‌المللی خوبی دارد اما چون استقلال تیم شده آنها کارسختی مقابل شاگردان شفر دارند و برای استقلال هم فرقی نمی‌کند مقابل کدام تیم بازی می‌کند.

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد محرومیت مناش توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم گفت: در جریان جزییات اتفاقاتی که افتاده نیستم اما می‌دانم که کمیته حقوقی باشگاه با جدیت پیگیر این موضوع است.