عبدالله زاده: با نکونام فولاد خانه من شد

هافبک تیم فولاد خوزستان که فصل گذشته در نساجی شاگردان جواد نکونام، حضور این سرمربی جوان را یکی از عوامل اصلی حضورش در فولاد دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از ارکان موفقیت فولادی‌ها در راه رسیدن به سهمیه آسیایی بدون تردید احمد عبدالله زاده هافبک دفاعی اهل شوش این تیم بود که در میانه میدان به خوبی وظیفه رهبری تیمش را برعهده داشت؛ عبدالله زاده در گفتگو خبرنگار ما از موفقیت به دست آمده گفت و افزود: ما از دیدار مقابل تراکتور تنها پیروزی می‌خواستیم و بدون توجه به سایر نتایج به دنبال رسیدن به سهمیه آسیایی بودیم؛ خوشبختانه این مهم محقق شد و توانستیم جایگاه سوم جدول را از آن خود کنیم که به همه هواداران و زحمت‌کشان در تیم فولاد تبریک می‌گویم. حال ما کار مهمی را باید انجام بدهیم و در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم که برای شرکت در این تورنمنت تیم‌مان نیاز به تقویت دارد چرا که مقابل رقبایی باید به میدان برویم که شاید هزینه دو بازیکن آن‌ها معادل کل تیم ما باشد.

وی درباره تلاش بازیکنان فولاد گفت: بازیکنان ما فعل خواستن را صرف کردند و نشان دادند که چقدر توانایی دارند و با غیرت هستند و توانستیم موفقیت به دست آوریم؛ هیچ فشاری روی تیم ما برای رسیدن به سهمیه آسیایی نبود و ما به دنبال موفقیت در هر بازی بودیم. در ۱۰ دیدار متوالی توانستیم ۲۸ امتیاز با ۹ برد و یک تساوی به دست آوریم که یک آمار فوق‌العاده است. لیاقت تیم ما بیش از این بود اما امتیازی را در طول فصل از دست دادیم، البته اکنون لیگ به اتمام رسیده و خداراشکر خیلی خوب برای تیم ما فصل تمام شد. به خانواده فولاد، هواداران و همه آن‌هایی که قلب‌شان برای تیم ما می‌تپد این صعود را تقدیم می‌کنم.

عبدالله زاده درباره حضور طولانی‌مدت در اردو گفت: ما سه ماه در اردو بودیم و به دلیل شرایط کرونا همه در کنار هم بودیم و روابط‌مان خیلی در این مدت خوب شد چرا که مثل یک خانواده سه ماه را هر روز در کنار یکدیگر گذراندیم؛ چه در دیدارهای خانگی و چه در دیدارهای که میهمان بودیم در کنار هم قرار داشتیم و خداراشکر توانستیم در پایان هم فصل را با موفقیت به پایان برسیم.

هافبک فولادی‌ها که فصل گذشته هم شاگرد نکونام در نساجی بود، گفت: زمانی که آقای نکونام به فولاد آمدند، بدون هیچ درنگی می‌خواستم به فولاد بازگردم؛ چرا که فولاد هم خانه و هم تیم خود من است و هم این‌که دوست داشتم با آقای نکونام دوباره کار کنم. آن‌هایی که با آقای نکونام کار کرده‌اند می‌دانند حتی تمرین کردن به رغم آن‌که بسیار سخت است اما لذت بسیاری دارد و این تفکر حرفه‌ای که آقای نکونام با توجه به کاپیتانی در تیم ملی و حضور در لالیگا دارند و من هم تجربه همبازی شدن با ایشان را در تیم ملی دارم و اینکه الان زیر نظر آقای نکونام در تیم فولاد هستم و برای این تیم و هواداران خونگرم آن تلاش می‌کنم، خوشحالم.

او افزود: البته باید اضافه کنم از حمایت‌های آقای مهندس محمدی مدیرعامل کارخانه فولاد که همیشه کنار تیم ما بودند و با صحبت‌های خود ما را دلگرم می‌کردند در کنار مدیرعامل خوب تیم‌مان آقای آذری که مثل یک برادر بزرگ‌تر در کنار همه ما بود هم تشکر دارم؛ قطعا حضور ایشان در تیم ما بسیار موثر بود چرا که آقای آذری یک مدیر کاملا فوتبالی است و می‌داند چطور باید حق تیم را بگیرد. خداراشکر با حمایت هواداران، غیرت بازیکنان و کادرفنی‌مان در کنار تلاش‌های مدیران باشگاه باعث شد این سهمیه آسیایی به دست بیاید و تلاش‌های یکساله تیم ما بویژه در سه ماه اخیر که اردو بودیم به ثمر بنشیند. قطعا رویاهای بزرگی داریم و فولاد باید نگاه خود را فراتر کند و تلاش خودمان را بیشتر خواهیم کرد تا بتوانیم موفقیت‌های بیشتری را به دست آوریم و دل مردم خوزستان را دوباره شاد کنیم.

بیشتر بخوانید:

مدیریت ورزش اصفهان «کوتوله‌»پرور است/دعوای ویلموتس را ادامه بدهیم

سعید آذری؛ مدیرعاملی که رویا را محقق کرد

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران احمد عبدالله‌‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال